Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet kapni rendes cigaret...

Hol lehet kapni rendes cigarettát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem régen voltam Svájcban és találtam Dunhill International-t, kéket és pirosat is. Egészen biztosra tudom hogy Olaszországban van piros, viszont esetleg közelebb, szomszédos országban lehet valahol kapni még rendes Dunhill Internationalt? Saját tapasztalatok? Szlovákia, Románia, Ausztria?


Előre is köszi mindenkinek! :)



2023. aug. 14. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Csakis EU-n kívül!
2023. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én svájcban dolgozom,és tényleg itt sok olyan cigarettát lehet kapni amit otthon nem.Érdekes az is ,hogy itt lehet kapni pattintós ,duplapattintós cigiket is és mégsem látok annyi fiatalt cigizni mint otthon.A cigiző fiatalok többsége is kultúráltan dohányzik.Nem fújja a füstöt más arcába és ami fontos nem dobálja el a csikket.
2023. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es Ugye? Én is így tapasztaltam, míg ott voltam... szemmel láhatóan nagyon nem azon múlik, hogy minden cigit tönkreteszel, szemetet árulsz és egységesítesz mindent. Nem hinném, hogy kevesebben dohányoznak itthon, mint ott, csak a minőségi dohány helyett szívjuk ezt a sz@rt, ami valószínüleg még károsabb is, mint a rendes.


1-es köszi szépen a választ! :) Én azért úgy vettem észre, hogy Ausztriában és Németországban is, illetve Olaszországban is lehet kapni normálisabb dohányt, csak Dunhillt baromi nehéz találni valamiért...

2023. aug. 15. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!kérdező ennyire ragaszkodsz a dunhillhez?miért?egyébként épp tegnap láttam óriásplakáton egy újfajta dunhill reklámját.....merthogy itt ezt is szabad.amugy otthon én is dunhillt szívtam vagy szofit
2023. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egyszerűen a legjobb cigi, ami létezik. Olyan aromája van, amit más, nem ízesített cigiben nem lehet érzni. Nem tudom, hogy szívtál-e már Internationalt, de ha dohányzol még szerintem próbáld ki, ha találsz. Én Dennerben vettem. A kék nagyon durva anyag :))
2023. aug. 15. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Pirosat szívtam már.tényleg jó cigi,nekem már túl aromás.
2023. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!