Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12 ezer Ft-om van összesen és...

12 ezer Ft-om van összesen és szeretnék egy Iqost venni, egy készülék kikerül ennyiből néztem, de az össz pénzemet nem akarom erre költeni. Mit tegyek? Plusz pénzem nincs és sajnos most munkám sincs.

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek, ők meg nem adnak ilyenre pénzt. Munkát meg nem kapok mert azzal utasitanak vissza, hogy csak a szakmai tapasztalattal rendelkezőket veszik fel. Nekem meg nincs tapasztalatom, nemrég végeztem el az eladó szakmát. Így hogy szerezzek pénzt Iqosra?

2023. aug. 27. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg ha meg is venném az iqost akkor még heetset is kéne venni mondjuk az nem olyan drága.. Anyámék észrevennék hogy elköltöttem azt a 12 ezret biztos megtudnák, hogy iqosra költöttem, addig faggatnának amig meg nem mondom nekik hova tunt hirtelen a sok pénz.
2023. aug. 27. 16:41
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elég egyértelmű a válasz, ne vegyél. Keress olyan munkát ahova nem kell tapasztalat, és az első fizetésedből meg tudod venni.
2023. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

...pedig milyen jól járna veled bármelyik cég a munkaerőpiacon....


Figyelj, én értem, hogy prolifalván az iqos a menőség csimborasszója, de ha nem akarsz egy lecsúszott, kölcsönt kölcsönből törlesztő tüdőbeteg senkiházi lenni, akkor egyrészt műveld magad a pénzügyi tudatosság terén, másrészt meg felejtsd elezt a sz@r iqos-t, még károsabb, mint a cigi, és cserébe csak nyeli a pénzed,ami így sincs.

Munkát meg sürgősen keress, el lehet ám menni gyárba is, amíg nem találsz jobbat.

2023. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy végezted el azt a szakmát gyakorlat nélkül?
2023. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szorakozzal mar, hogy pl arufeltoltonek csak szakmai tapasztalattal vesznek fel? Vagy egy gyarba?

Azert itt meg nem tartunk.

El kell valallni azt, ami van, mert a semminel barmi jobb. Akarmennyi is a fizetes, tobb a nullanal.

Aztan majd kozben lehet valtani valami jobbra.

2023. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ötödik dohányboltba keresnek eladót tapasztalat és végzettség nélkül. Amint megkapod az első fizudat, már el is költheted iqosra meg heetsre.
2023. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak lusta vagy dolgozni
2023. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2023. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19
2023. aug. 30. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!