Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik ha a heets terméke...

Mi történik ha a heets terméket normális cigiként szivom el és nem a iqos készükékből? Milyen hatásai vannak a szevezetemre?

Figyelt kérdés

2023. szept. 18. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem tudod elszívni. Meggyújtod, egy slukk, és vége.
2023. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinek jut eszébe az, hogy azt rendes cigiként akarná elszívni?
2023. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag borzalmasan füstöl és büdös, ha meggyújtod, nem fogsz belőle szívni úgy semmit.
2023. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs, vegyél cigit ha mindenképp ilyet akarsz szívni.
2023. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam kíváncsiságból: el lehet szívni, de borzalmas íze van, viszonylag gyorsan ég, gyenge, de nagyon irritálja a torkod... összességében kár erőltetni.

A szervezetedre gyakorolt hatásai ismeretlenek, mivel nem rendeltetés szerűen használsz egy olyan terméket, aminek a hatásai még rendeltetés szerű használat esetén sincsenek feltérképezve.

2023. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben is dohány van ugyanúgy, csak másképp van vágva, mint a rendes dohány. Ha meggyújtod és úgy szívod el, semmivel sem lehet károsabb, mint egy sima cigaretta, ugyanakkor senki ne higgye azt, hogy a normál cigaretta szervezetre gyakorolt hatása annyira pontosan fölvolna térképezve!
2023. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!