Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig lehet bent egy...

Noel238484 kérdése:

Mennyi ideig lehet bent egy nikotink párna?

Figyelt kérdés
Volt aki azt mondta 3-5 perc de volt aki 40 percet mondott

2023. okt. 7. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Aki 40 percet mondott, annak mondd meg, h mutassa meg.
2023. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bent lehet akármeddig, de egy óra múlva már biztosan nincs benne semmi nikotin.

Én rendes snüsszt szoktam tolni, azt gyanítom, hogy a dohányból lassabban szívódik fel a nikotin, mint arról a papírreszelékröl, amit a nikotinpárnákba raknak. Simán bent szoktam hagyni egy- másfél óráig.

Slimeket szoktam venni, meg elég magas az ínyem, így kényelmesen elfér, van hogy el is felejtem, hogy ott van.

2023. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 Nálam volt, hogy két óráig bent volt... Mi olyan hihetetlen ebben?


Az erős érezhető hatása 3-15 perc után elmúlik, utána maximum rosszul leszel tőle. Néhány dobozára rá van írva, hogy legfeljebb 30 percig érdemes bent hagyni, én ezt követném, afelett már egyébként sincs hatása, maximum annyi, hogy nem tömsz újat csak a megszokás miatt.

2023. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 próbálj ki egy 100-110-130-150 es iceberget, meddig tudod fenttartani. Ha mar a himnuszt vegig tudod hallgatni ugy h nem esel ossze, nem szeded ki, megdicserlek.
2023. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!