Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A sima cigin kívül mért...

A sima cigin kívül mért használnak olyan sok másfajta dolgot, ami melegít, meg más színe van, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek a sok modern vacaknak? Ki nem szarja le ezeket, hogyha nem is olyan jók? Sima üzlet. Közben a lényeg meg hiányzik belőlük. Egy jó erős ciginél nincs jobb.
2023. okt. 13. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ja, csak a jó erős cigi mondjuk kib@zott büdös a körülötted lévő embereknek, és rohadt jó, amikor vonul előtted az utcán, és eregeti a füstöt nagy elégedettséggel, a mögötte levő emberek meg megfulladnak. Vagy amikor nyáron szellőztetnél és az alattad lakó szomszéd egész nap 0-24 pöfékel. Ezek a vackok legalább nem bűzlenek.
2023. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos a tüdőd is ezt mondja.
2023. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem büdös a cigi. Annak van inkább a legjobb illata.


Az a lágy illatos fingszag, ami jön ezekből a színes vackokból, na az b*zis.

2023. okt. 13. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi a fontos... Valaki szereti a dohány ízét, valaki nem. Én személy szerint szeretem a cigaretta ízét, de tudom, hogy az iqos kevésbé káros, így inkább szívom azt. Ráadásul ebből vannak különböző ízesítésűek, és nem is annyira zavaró a körülöttem lévőknek. Egyébként erről is próbálok leszokni az egészségem érdekében.
2023. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesítő, amikor dohányillat helyett, valami édes gumicukorszag, meg ilyen új, b*zis illatok jönnek. Nem is illik oda.
2023. okt. 13. 21:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Legalábbis cigiszagban utálom.
2023. okt. 13. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ha egy cseresznyés dohányt (általában pipadohány) töltök cigipapírba, az azért elég jól tud esni! Amolyan is-is, csak azért mégis pipába való, könnyen átszakíthatja a papírt, de nekem nagyon ízlik! ;)
2023. okt. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mutatom!


[link]


Most már "Cherry" helyett "Red" Ambrosia!


[link]

2023. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!