Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az Iqos Terea egy idő után...

Az Iqos Terea egy idő után elviselhetetlen büdös lesz, ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Iqos Ilumát használok, viszonylag keveset szívok, napi 1-2 szálat. Azt vettem észre, hogy a felbontáskor még kellemes illatú Terea töltetek kb. egy hét után a dobozon keresztül is érezhetően rettentő büdösek lesznek. Ez lehetséges? Dinnyés és zöldalmás Tereám van, mivel nem szívom olyan gyakran, így két-három hétig is megvan egy doboz, de már olyan büdös mind a kettő pár napja, hogy azon gondolkodom, kidobom az összeset a készülékkel együtt.

2023. okt. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért fura, mert ezek pattintósok, elvileg nem kéne, hogy befolyásolja az ízüket, hogy ki vannak bontva. Én se sokat szívok, napi 3-4 szál, de nincs ilyen problémám. Legfeljebb kicsit kimegy az ízesítettekből az íz, de nem a pattintósból.

Lehet, hogy a készüléket kéne tisztítópálcával áttörölni belül. Hiába mondják, hogy nem kell tisztítani, jön belőle valami sárga, és büdös is lesz, ha nem tisztítom pár naponta.

Esetleg egy újraindítás is segíthet (hosszan nyomni a tok gombját 10 mp-ig miközben benne van a pen is). Ha ezek után egy friss dobozzal sem jó, akkor érdemes lehet az ügyfélszolgálathoz fordulni, lehet készülék hiba.

Ami a tereákat illeti, jobb, ha egyszerre csak egy doboz van bontva, ha nem fogy el hamar. Lehet kapni az Aliexpressen terea tartó műanyag dobozt, amibe pluszban bele lehet tenni az eredeti dobozával együtt, de jól záródik. Segít az aromák megőrzésében.

2023. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt hiszem, félreértettél: a tereás dobozon belül büdösödnek meg, nem a készülék használatakor. Amikor venném elő, hogy elszívjak egy szállal, megcsap a dobozból a fanyar bűz, ami még csak meg sem közelíti azt az illatot, amit az új doboz felbontáskor érzek.
2023. okt. 18. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet sosem tapasztaltam, pedig volt már több hétig bontva. Bele is szagoltam. Passz. Érzékeny orrod lehet.
2023. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PMC Wagner ***** válasza:
attól függ hol van tárolva ha párás helyen sajnos előfordulhat hogy benedvesedik és bepenészedik.
nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!