Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A koffein csökkentése segíti...

A koffein csökkentése segíti másnak is a dohányzás csökkentését/elhagyását?

Figyelt kérdés
Az a tervem hogy nem iszom csak egy kávét, egy dupla kávé ébredés után aztán helló, több koffeinre nincs szükség. Mellette súlyzós edzés hogy levezessem a felesleges energiákat, utánna úgy érzem hogy megszűntek a gondjaim amiken agyalni szoktam. 23f
2023. nov. 4. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lesz a rutinom hogy megiszom a kávét és megeszem a reggelim, beveszem a vitaminjaim stb stb és nem gyújtok rá hanem rögtön elmegyek edzeni. 2-3 ciginél többet nem szívok.
2023. nov. 4. 17:51
 2/6 anonim ***** válasza:
A csökkentés nem működik, vagy abbahagyod teljesen, vagy nem. Kávét se igyál, édestestvérek a cigivel, nagyon kívánni fogod. Sok sikert!
2023. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem kell a koffein mert alacsony a vérnyomásom.
2023. nov. 4. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Kötve hiszem, hogy a koffeinen kívül arra nincs más megoldás. De igyál akkor kávét, hátha neked nem fog akkor hiányozni a cigi, mint nekem, nem vagyunk egyformák. De azt tartom, hogy a csökkentés nem működik.
2023. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinél működik a csökkentés.De amúgy tényleg igaz hogy a cigis emberek többségénél(nálam is)a kávézádhoz hozzátartozik a cigi.Azon gondolkoztam....,hogy nálad is igaz ,ezzel és mellette cigizel.....ezt hogy tudod összeegyeztetni fejben.Hozzáteszem nem ítéletként mondom....mert attól hogy valaki cigizik jó ember is lehet.nem attól jó ember valaki hogy nem cigizik.Nagyon sok srácot látok kijönni edzésről és rögtön rágyújt.elgondolkodtat
2023. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Schwarzenegger is dohányzot, füvezet is.
2023. nov. 5. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!