Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma reggel arra keltem hogy...

Ma reggel arra keltem hogy véres nyál folyt ki a számból éjjel alvás közben nagyon megijedtem hogy tüdő daganatom lehet?

Figyelt kérdés
Nem köhögök nem fáj a mellkasom, dohányoztam 8hónapig kéthetente 1doboz heetset szívtam el ,illetve 2hónapig e-cigarettát
nov. 9. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha annyira előrehaladott rákod lenne a tüdőben, hogy már vér folyik ki, akkor nem köhögnél?
nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű elharaptam a számat éjszaka
nov. 9. 06:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alien
nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy erősebb ínygyulladás is okozhat ilyen tünetet. Nézz el a fogorvoshoz, fogkőleszedés, ínykezelés segít, ha ez a probléma! 😊
nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valoban igazad van fáj csak nem figyeltem rá fogmosasnál most odanyultam ahol fàj es verzik koszonom megnyugodtam
nov. 9. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló, nálunk van a családban tüdőrákos, és nem köhög, pedig napi másfél doboz cigit szív.
nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Igen, olyan van, de én nem is azt írtam, hogy ilyen nem létezik, hanem itt az volt a kérdés, hogy ha a tüdejében lévő elváltozás miatt jönne fel vér és folyna ki a száján, akkor az köhögéssel járna.
nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!