Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki dohányzik: miért kezdted...

Aki dohányzik: miért kezdted el? És ha nem akarsz felhagyni vele, miért nem?

Figyelt kérdés

nov. 10. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezdtem el, mert ostoba kamaszként így akartam a közösség “jóarc” tagja lenni.

Sosem volt olyan, hogy nem akartam felhagyni vele, azzal csak magamat áltattam. Egész egyszerűen nem tudtam abbahagyni, mert a függőség és a sóvárgás erősebb volt.

De végül legyőztem...

nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Miért?

Hosszú történet, nyálas😃:

1. szerelem. És mindketten hasonlóan éreztünk...

Így 10+ év távlatából talán egyszer lesz elég bátorságom, és megbeszéljük dolgot. Ki, hol, mikor, miért, mivel, hogyan hibázott. Lezárul vagy nem tudom még, hogy mi lesz. A továbblépést mindenképp segíti majd, függetlenül attól, hogy mi lesz a vége.


Le akarok szokni róla, csak akarat és elszántság kell hozzá, de még nem sikerült. Körülöttem elég sokan cigiznek, és eddig 2 hét volt a rekord, hogy nem gyújtottam rá.

nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert egész kisiskolás korom ota menőnek gondoltam már a cigit, most is annak gondolom. És láttam hogy a menők mind cigiznek, tudtam, hogy én menő vagyok cigi nélkül is, de tudtam, hogy cigivel még menőbb leszek! Kipróbáltam, először nem adott semmi extrát aztán egyre többször kívántam meg, míg végül rászoktam. Nem bántam meg semennyire se! Mostanában e-cigit szívok de még simát is szoktam. Nem éri meg szerintem leszokni mert rohadt jól nyugtat, jobb kedvre derít, de sajnos drága nagyon azt az egy hátrányát tapasztalom! Mivel most nem is dolgozok elég nehezen szerzem be a cigit. Meg nehezebben megyek fel a lépcsőn amire fel érek fújtatok, tönkre bassza a levegő vételt, tüdő kapacitást, de amugy sajna jó dolog.
nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
És nem tervezek leszokni mert cigi nélkül csak fél ember lennék!
nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

13 éves koromban kezdtem el, nagyon ízlett kezdetben is, úgyhogy már középiskolában függő lettem, nem tudtam letenni, ha nem volt pénzem, hogy cigit vegyek, kunyeráltam, ami gáz volt, de nem tudtam meglenni nélküle, óra közti szünetekben is rá kellett gyújtanom.


Most komoly baj van a szívemmel, az orvos mondta, hogy nagyon le kellene szoknom, úgyhogy most e-cigit szívok, pedig nem szeretem, csak az igazit. De nem vagyok képes teljesen elhagyni a nikotint, pedig rengetegszer próbáltam.

nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, hány éve szívod?
nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 46 vagyok, 33 éve.
nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!