Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan igazodjak ki a dohányzá...

Hogyan igazodjak ki a dohányzás lehetőségei között?

Figyelt kérdés
Régen dohányoztam: hosszú, vékony mentolos cigit szívtam. Mi az ami helyettesítené és nem cseszett drága? Bementem ma kávéért dohányboltba, de totál nem igazodtam volna el, ha cigiért megyek. Ugyanolyannak kinéző kütyü volt 3 és 30 ezerért!🙈 A kérdésemből látszik, hogy kb 15 éve nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel, így tényleg elvesztem. (Viszont valóban "koca bagós" lennék, így nem fektetnék vagyonokat bele.)
nov. 11. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Muszáj? Úgy őszintén, minek? A végén még rászoksz, és akkor igazán drága mulatság lesz, minden tekintetben.
nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Fú te szegény.
nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Dohányosok milliói le akarnak szokni, csak nem tudnak. Erre jön valaki, aki leszokott és most szándékosan vissza akar szokni. 👏
nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! :) Mármint tényleg!

Visszaszokni nem szeretnék, de úgy érzem 1-2 frusztrált pillanatban segítene, amiből mostanában halmozottan kijutott.

nov. 11. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 pillanatban "segítene" (miben?), akkor abból állandó társ lesz.
nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 ez sem feltétlenül igaz. Több embert is ismerek, aki heti max 1-2 szállat szív. Ha én is csak annyit szívtam volna eszembe nem jut leszokni.
nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 a kérdező nem azért szívná, mert jól esik az önkárosítás, hanem mert ezzel akarja elfedni a depresszióját vagy hasonló problémáit (frusztrált pillanatok miatt szokna rá a dohányzásra).
nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!