Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Oxigén hiányos voltam kicsinek...

Oxigén hiányos voltam kicsinek újra is élesztettek ma cigiztem kb 5ödjére és minden nap 2 legalabb elszivtam és elkezdett remegni a lábam és szédültem az mit jelent?

Figyelt kérdés
nov. 14. 14:45
 1/6 A kérdező kommentje:
És piros mátrixot szivtam és eddig csak töltöttet szivtam
nov. 14. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Azt hogy másnak sem, de Neked aztán végképp méreg a cigaretta.
nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy még nem szokott hozzá a szervezeted a cigarettához, és a tüdődbe bekerülő füsttől átmenetileg, pár másodpercig oxigénhiányos állapotba került az agyad, nem veszélyes egyébként, de nem értem miért piros cigivel kezdesz, az a legerősebb! Szürke, vagy maximum kék cigarettákat próbálj először, és ne egyszerre 5-öt... Amúgy ha nem akarsz rászokni, akkor semmilyet, de én nem fogom ezt a "ne dohányozz" demagógot nyomatni, tény, hogy nem egészséges, te mérlegelsz, napi 4-5 száltól semmi bajod nem lesz.
nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pirossal kezdtem előtte szivtam töltött cigit és attol semmi bajom nem lett
nov. 14. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Próbálj ki lightosabb cigiket, ahogy fentebb írták. Ha azoktól is rosszul leszel, akkor lehet, hogy tényleg meg kellene gondolnod, hogy cigarettázz egyáltalán.

Van egy mondás: "Minek iszik, aki nem bírja!"

Elvileg az alkohol; cigaretta; szivar stb. élvezeti cikkek. Na most ha nem okoznak élvezetet, akkor meg minek....

nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Teljesen igaz!
nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!