Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meg akarom próbálni hogy...

Meg akarom próbálni hogy milyen kicsit rá szokva lenni a cigire. Eddig volt hogy 4 napig szívtam napi több szálat és nem kívántam utána. Hogyan szokjak rà?

Figyelt kérdés

nov. 18. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sehogy. Később nehezebb lesz leszokni róla.
nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fogadásból szoktam rá régen. Szívtam 2 hónapon át, mindig kicsit több, 1 hónap után már napi fél doboz. Két hét után már kellett a reggeli cigi, pedig akkor csak napi 4 5 szál volt az "adag". Mikor abbahagytam az éhség, unalom, minden idegesített. De hát ez volt a fogadás lényege. Első 4 5 nap volt kellemetlen, 2 hét után már emlék volt csak.
nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarod ezt?
nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A függőségek megnehezítik az ember életét.
nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne küszködj a cigivel. Próbáld a hernyót, arra sokkal könnyebb rászokni.


Esküszöm egyre hülyébbek az emberek… -.-

nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Valami érdekesebb célt nem tudnál kitalálni magad számára? Aminek van haszna, előre mutat? Ezt pl. használhatod erre:

[link]

nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Most tényleg ennyire elmebetegek a fiatalok vagy ugyanaz írja ki az összes cigis hülye kérdést?

Kicsit nem lehet rászokni. Vagy függő valaki nem. Te az utóbbit szeretnéd. Az se normális, hogy valaki direkt egészségügyi problémákat akar magának, rondább szeretne lenni, mint eredetileg, kb.felére csökkenteni a párkapcsolati esélyeit, mert nem mindendenki fogad el dohányos párt. Na, de hogy az se tartja vissza, hogy 20év alatt elfüstölné egy ház árát, az már teljes elmebaj.

(Sajnos, dohányzom, mert fiatalon én is s.ggfej voltam, de ennyire azért nem, hogy direkt ezt akartam volna.)

nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Hány éves vagy te szerencsétlen nyomorék ?

Kár, hogy nem lehet iq szinthez kötni az internethasználatot....

nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak megjátszod?
nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Privát válaszoló! Gondolom te vagy a kérdező. Ha az illető olyan nagyfiú lenne, akkor nem egy oldalon kérdezgetné, hogy tud kialakítani függőséget, mivel azt még a leghülyébbek is tudják.

Az, hogy a kis taknyos jelenleg meg van elégedve a lakáskörülményeivel, nem azt jelenti, hogy a szülei is meg lesznek, amikor még 30 évesen is rajtuk élősködik. A függőség pont nem egy rövidtávú történet. Ez is az egyik jele a gyermeteg gondolkodásnak, hogy semmi perspektíva, csak a jelen létezik.(Megjegyzem, az óvodás korra jellemző, kicsit megrekedtél.)

Tőlem lehet hajléktalan is, lesz@rom, csak ne tőlem lejmoljon se pénzt, se cigit, meg ne bűzölögjön a buszon, mert fürdésre nem telik.

#7

nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!