Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a snüsszről?

Hogyan szokjak le a snüsszről?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hiányzik mikor nem tolom, de nagyon és hányingerem van meg szédülök.


De már többször is vérzett tőle az inyem és nagyon drága, sok pénzem ráment már.



nov. 20. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ugye a dohányzás egyik formája.Azt is kérdezhetted volna hogyan szokjak le a dohányzásról.Ne várj itt megoldást ami segíteni fog a problémádon.Minden fejben dől el,tehát semmi esetre sem úgy,hogy leteszed és kalap-kabát.Modszeresen csökkenteni kellene a napi adagot és lassan teljesen elhagyni,mondpom ezt úgy,hogy én is dohányos vagyok és soha nem sikerült lemondani róla.Teszem hozzá,nem is akartam abbahagyni mert olcsobb a cigi mint a nyugtató.Mint tudjuk a dilibogyonak is van hátránya.Kinek a pap kinek a papné,nekem efektive a lánya.
nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Vérzett az ínyed? Érdekes. Hát engem másik kérdés alatt szétpontoztak és leszóltak, h miért mondom, h bántja az ínyt a snüssz, meg linkelték a nyilván hiteles kutatást, ami szerint semmi ilyesmit nem okoz xD


Amúgy sajnos a függőségről leállni ilyen nehéz. Kitartás kell hozzá. Próbáld elterelni a figyelmedet róla, vagy gondolj mindig a negatív hatásokra.

nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es

Hát függők ilyenek. Mindig próbálják megmagyarázni a függőségüket vagy legalábbis bemesélni maguknak hogy nem káros stb...

Ismerek olyat akinek bal oldalt már kb nincs is inye annyit tömött....

Én meg nem akarok ide jutni

nov. 20. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ha még nem olvastad volna akkor itt az ideje.első vagyok

nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mikor legutóbb le akartam állni vele nem aludtam egész éjszaka meg hánytam délután


De nem baj, holnap leteszem végleg, már tudom mire számítsak, ezt túl kell élni és kész

nov. 21. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!