Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Suliban egy osztálytársam...

Suliban egy osztálytársam elkérte tőlem az e cigit és oda adtam neki.Bementek a WC be és elkapta az igazgató. én nem használtam soha az iskolába és nem is akartam soha. kapok valami büntetést azért mert csak oda adtam az e cigit de nem használtam?

Figyelt kérdés
nov. 21. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát a suliba nme viheted be ha meg elfbar is ráadáasul az meg nálad sem lehet magysrországon. Ha osztálytársad nem egy fasszopi patkány és nem köp be akkor maxx elvették az ecigid annak már integethetsz az egyszer biztos.
nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Osztálytársad beköpött vagy nem?
nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem vették el de meg mondta hogy nem fog engem be köpni
nov. 21. 14:49
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából nem elf bar volt hanem poco de csak attól tartok hogy nem én ecigiztem, de az enyém az e cigi és hogy kapni fogok e valamit érte hogy csak oda adtam
nov. 21. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
#4: Már hogy kapnál, ha nem is tudják, ne legyél már süket!
nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
valóban nem tudják de ha kiderulne hogy én adtam oda akkor kapok valamit?
nov. 21. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem te dohányoztál.!
nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A suliban dohányozni tilos,az nem azt jelenti ,hogy nem lehet nálad cigi,e-cigi ,stb.csak nem használhatod!
nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Be lehet vinni?
nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.bár az iskola házirendjét kéne megnézni.De ha belegondolok hogy a buszon is tilos a dohányzás.....de az nem azt jelenti hogy a táskába ,zsebbe nem lehet felvinni egy doboz cigit ..
nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!