Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos okozhat alacsony libidót?...

Iqos okozhat alacsony libidót? 24/F

Figyelt kérdés
Már egy ideje átálltam iqosra a sima cigiről, viszont ez a probléma akkor is fenn ált. Nem magával a merevedéssel van a probléma, hanem szimplán ritkábban vagyok kívános hangulatomban, pedig szerintem 24 évesen nem vagyok öreg hozzá. Mondanom sem kell hogy ilyenkor merevedés sincs, de mivel más ötletem nincs, egyszerűen érdekel hogy az iqosnál jelentkezhetnek ilyen tünetek?

nov. 21. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás, mint olyan merevedési zavart okozhat igen, de a lobidóhoz nincs köze.
nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:

Most írtam le egy másik kérdés kapcsán:

A mai világban nem vagy egyedül a problémáddal. A mumus pedig a sokat emlegetett stressz. Tudom, sikítófrászt kapsz már tőle, hogy minden baj okozójának állítják be. De nézd logikusan. A stressz hatására a mellékvese kortizoltermelésbe kezd. Márpedig stressz van bőven. Nem csak az evidens stresszfaktorok léteznek ugyanis,mint a befizetetlen számlák, forgalmi dugók, munkahelyi gondok, párod/főnököd raplijai, hanem rejtett, ún. csendes stresszforrások is. Mint a hullámzó vércukorszint, felborult cirkadián ritmus, a műkajáktól óhatatlanul beköszönő bélrendszeri diszfunkció, stb.


Szóval szegény mellékvesének qurva sok dolga akad, és bizony a túlterheltségtől kifárad. Márpedig ő a test energiaközpontja! És egyszerűen nem JUT elég energia semmire; a keringésre, az emésztésre, az immunrendszeri feladatokra, a fajfenntartási funkciókra meg aztán végképp nem.


Étrend- és életmódváltásra lesz szükséged. Mégpedig mielőbb, mert itt nem fog megállni a történet.

nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!