Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Véleményt szeretnék tapasztala...

Véleményt szeretnék tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Van itt olyan,akinél volt hasonló probléma.

Nagyon vékony vagyok. 44kg kb 159cm.

Dohányzom.

Van itt olyan aki hasonló képpen volt, leszokott a dohányzásról és elkezdett hízni? Hízás lenne a cél.

Illetve hogy sikerült leszokni ?



nov. 24. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez nalam is

Biztos h hiznek ha nem szivnam azt a szart de imadok cigizni😃🤣

És enis sovany vagyok,plusz van stresszz isss úgyhogy csak annyit,enis keresem a választ 😃💁‍♀️

nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te hány kg és hány cm vagy ?
nov. 24. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek, szeretettel:


[link]

nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam le, hogy egyszerűen nem vettem többet. Nem azt mondom, hogy nem hiányzott soha, sőt, néha majd megőrültem, hogy csak egy slukkot hadd szivjak legalább. De szégyelltem lejmolni, a dohányzó barátaimat próbáltam elkerülni (illetve egyikkel közösen kezdtünk leszokni). Volt, hogy az utcán kértem cigit valakitől, annyira őrült voltam. De kb két hét után (ezalatt kb öt cigit szívtam, az egyiket csak félig), elkezdett nem ízleni a kunyerált cigi. Még vagy kétszer lejmoltam, az utolsó annyira nem ízlett, hogy a második slukk után eldobtam. Utána is kívántam, de akkor már nem kértem senkitől, és elkezdett kifejezetten bosszantani, ha valahol füstöt éreztem. Ennek már hat éve, ma már csak egyszerűen zavar, ha valaki cigizik mellettem.

Azt hiszem, az egész csak önuralom kérdése.

Gyorsan felszedtem kb 10 kg-ot, akkor elkezdtem futni és úszni, lement 4 kg, kb 4 éve tartom ezt a súlyt.

nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Mennyi idő alatt kezdett látszani hogy hizol ?
nov. 25. 08:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Én férfi létemre a magasságomhoz képes nagyon vékony voltam, aztán leraktam a cigit és 2 hétig szó szerint “kényeztettem” magam minden finomsággal. Az első hónapban biztos híztam 5-7 kilót, de az 190 centin könnyedén eloszlik. Aztán elkezdtem tudatosan és tisztán zabálni (szó szerint) és edzeni mellé, és 1 év alatt igen szépet fejlődött a fizikumom súlyban és látványban is.

Cigi mellett ezekre esélyem se volt...

nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valamilyen elvonási tünet volt esetleg mikor nem dohányoztal?
nov. 25. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:

1vagyok

45 kg😃💁‍♀️

nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Enis úgy körül vagyok. Nagyon idegesit 😁
nov. 26. 08:52
 10/10 anonim ***** válasza:
7. fizikai elvonás semmi, pszichésen volt egy diszkomfortos 2 hét
nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!