Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin mérgezés?

Username666 kérdése:

Nikotin mérgezés?

Figyelt kérdés
Tegnap életemben először egy 100mgs snüsszt vettem be de egy perc után ki is vettem. Egyszer hánytam is tőle rögtön utána és nagyon szédültem. Viszont azt gondoltam mára már teljesen el fog múlni de még kicsit mindig érzem ezt a nagyon minimális hányinger + fejfájást. Ez nikotin mérgezés jele vagy csak túlreagálom?

dec. 8. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeled
dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MalwareShop válasza:
18%
Talán enyhe nikotinmérgezés.
dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100mg az 100 szál gyönge cigi egyszerre?
dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nikotinmérgezés első jele, a fejfájás. Lehetséges, hogy enyhe nikotinmérgezésen mentél keresztül, de lehet az is, hogy a hányás után nagyon beparáztál, és csak a placebo miatt fájt a fejed.

Én egyszer hánytam tömőtől, de rá 2 percre semmi bajom nem volt.

Szerintem csak beképzelted, de lehetséges.

dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de megpróbálhatok néhány általános információt megosztani a témával kapcsolatban. A snüssz, mint dohánytermék, nikotint tartalmaz, és a nikotin fogyasztásának rögtön utáni mellékhatások közé tartozhat a szédülés, hányinger és fejfájás. A nikotin hatása személyenként változhat, és azok a tünetek, amelyeket tapasztalsz, lehetnek a nikotin fogyasztásnak tulajdoníthatók. A nikotin mérgezés jelei között szerepelhet a hányás, szédülés, gyomorfájdalom, hidegrázás és mások. Fontos megjegyezni, hogy a nikotin fogyasztása rögtön utáni tünetek általában hamar elmúlnak. Ha azonban a tünetek tartósak vagy súlyosak, mindenképpen keresd fel az egészségügyi szakembert, hogy megvitassátok a helyzetet. A nikotin fogyasztása egészségügyi kockázatokkal járhat, és a függőséget is elősegítheti. Ha aggódsz a tüneteid miatt, vagy ha további kérdéseid vannak, javasolt lenne szakemberrel konzultálni, aki személyre szabott tanácsot adhat az egészségi állapotod alapján.
jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!