Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok tanácsokat adni mit...

Tudnátok tanácsokat adni mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kb 3,4éve dohányzom napi 2doboz elmegy, kezdek köhögni tőle,és büdös is vagyok,de nem tudok leszokni,ha unatkozok cigizek,ha ideges vagyok cigizek,ha jó kedvem van akkor azért gyújtok rá.. arrol nem beszélve hogy fogytam is és eléggé vékony vagyok,próbáltam más elfoglaltságot keresni ha éppen unatkozom vagy bármi,de nem megy.


dec. 15. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Rohadt büdös egy szokás. Nem vagy elég erős, hogy letedd, és gondolom nincs is senki a környezetedben, hogy ebben segítsen.

Csökkentsd a mennyiséget napról napra, vagy válts át elektromos cigire.

dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megértem a helyzeted, ugyanez voltam csak már sokkal régebben szívtam. Nem tudok igazán tanácsot adni. Nagyon nagy cigis voltam én is, napi 2 doboz elment szintén és soha nem is akartam leszokni. Aztán az egyik nap jött egy kattanás, amikor elfogyott a cigim, h nem megyek el venni, meglátom meddig bírom. Ennek már kb 8 éve. Azóta is hiányzik kicsit amúgy.
dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Bár nekem napi 10-12 szál a maximum és csak cirka 1 éve cigizek. De egyszerűen úgy érzem hogy nem jó, le akarom tenni csak nehéz.
dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj sportolni valamit.
dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!