Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok miért füstölnek...

A dohányosok miért füstölnek oda másoknak hogy nekik is szagolni kelljen a füst szagot akaratuk ellenére?

Figyelt kérdés
Egy ember dohányzása egy csomó másiknak kell eltűrnie. Miért nem szégyelik magukat a dohányosok?
dec. 19. 07:27
1 2
 1/16 Kólauborkával ***** válasza:
72%

Hogy érted? Ezért nem lehet a boltok, intézmények és buszmegállók 5m-es körzetében dohányozni.

Az szerintem is türhöség, ha valaki még beszívja az utolsó slukkot azt bent fújja ki akármelyik helyen.

dec. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Én szeretem a füstszagot, nem értem miért kell kényeskedni.
dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát kettes én terhesként kihagyom a " jó füstszagot".
dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Gyakorlatilag már sehol nem lehet dohányozni, közösségi helyeken csak kijelölt részen,oda a nem dohányzó meg nem megy. Hol kell elviselned más füstjét?
dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Speciel engem a szomszédtól átszűrődő konyha, főzésszag sokkal jobban zavar.

Ha olajban sütnek valamit és megérzem egyből hányingerem lesz.

Mégsem mondom, hogy ne főzzenek, mert engem zavar.

dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Pedig panelban milyen jó, mikor mindenki tudja, hol lesz rántotthűs 😀

Sokan a lépcsőházba járnak ki cigizni.

Én is dohányoztam, de zavart.

dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Annyian dohányoznak ebben az országban, hogy kikerülhetetlen. A szabályok is hiába vannak, mert úgysem tartják be. Vendéglátóhelyen gyakorlatilag nem lehet leülni a kerthelyiségben úgy, hogy ne kelljen szívni másnak a füstjét. Én is szeretnék a friss levegőn, kellemes napsütésben enni, inni de legtöbbször a bosszankodás van, meg azon drukkolok, hogy legalább ne arra szálljon a füst. Az utcán is cigiznek mindenhol, ha zebrànàl meg kell állni, az meg végképp megint füstszívás.
dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

1-2 mély levegő pl. a Nagyvárad téren - kb. fél doboz ciginek

megfelelő ártalom. Miről beszélünk mégis ?

dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

4esnek valaszolom, ott kell elviselnem ahová a szél elviszi a dohányosok fustjet.

Az elektromos cigi füstjét meg messzebbre viszi a szél.


A gyomrom megfordul belegondolni abba hogy ez a levegő amit beszivtam másnak a tüdejében járt ez az édes ragadós levegő....

dec. 19. 21:46
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Van egy csomó dolog ami irritálni tud a többi ember viselkedésében (vagy amit csinál) közlekedésnél vagy az utcán nekem nem a cigifüst.

Honnan tudod, hogy nem egy hajléktalan ült előtted a széken a villamoson ?

(például bepisilt nadrágba)

Sorolhatnám reggelig. Miattad nem fogják betiltani a cigarettázást.

dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!