Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

van egy geekvape wenax s3 ecigim.

lehet valami bajom ha longfill liquidbe beletoltök tisztan 50-50 es nikotinsót?

vagyis 20 ml liquidhez 60 niksot.



jan. 4. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem fog tetszeni a válaszom de már az e-cigitől lehet bajod...
jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés értem nem akarok veszekedést, de a kérdés lényege az, h lesz e az átlagosnál nagyobb baj ha nem teszek hozza nikotinmentes alaplevet?
jan. 4. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Longfile, azaz aroma amit fel kell öntened és kívánság szerint boosterelned, ami nem kötelező. A 20ml az nem liquid hanem még csak aroma! A 60-as az mi?? csak mert azok nikotinra 10-20 meg még magasabb pl, 50-es niksóval vannak, és 10mL-es kiszerelésbe, szval 20mL+10mL az is csak 30 mL. És az 50/50 az meg sztem a PG-VG arányod, a niksók ezen aránnyal szoktak lenni, podokba ideális. Na most akkor ha longfilbe teszel teszem fel a 20mL aromához egy 50-50 niksót ami mennyiségre csak 30mL lesz és PG arányba nagyon magas mivel a longfilbe az aroma az full PG szokott lenni, hát egy az nem hozza a kívánt hatást az 100, és még ha fel is öntöd hogy 60mL legyen, (ennyi egy longfil folyadék méretete 60mL shortoké meg 120 felöntve, mivel csak 100 mert 20 a boosternek van kihagyva). De tételezzük fel hogy a már felöntött 60mL léhez akarod vhogy hozzáönteni, nos lehet, de a DL-ezésre vigyázzál, mivel a magasabb lesz a nikotin tartalma, kb, ennyi. Sajna nem pontos a kérdésed, szerintem.
jan. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!