Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit ajánlanátok és...

Milyen e-cigit ajánlanátok és honnan rendeljek?

Figyelt kérdés

Max 15 ezer forintosra gondoltam. Fontos ugye, hogy normális akkumulátor legyen benne, és hogy ne hevüljön túl, ill. praktikus legyen.

Nem gyakori, hanem alkalomadtán való használatra terveztem. Ne legyen túl komoly vagy extra, de ne is legyen gagyi.


A vaporism oldalon keresgéltem eddig, úgy hallottam megbízható, korrekt oldal, de tapasztalat hiányában nem vagyok benne biztos.


jan. 8. 14:48
 1/2 anonim válasza:

juicy vapour nagyon jó mert ecigi és liquid is van rajta

hát ha kezdő vagy sztem valami pod ecigi kéne

nézd meg Fehér Tamás youtube csatornáját mindig vannak e cigi tesztek és tapaszalatok.

jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Jó készülék egész napos használatra is (egy töltéssel kb. 500-550 puffot bír). A fenti oldalról 5 db porlasztóval 45 USD. Mivel Kínából jön, kb. 3 hét a szállítás; juicy vapouron csak a készülék 22.000.-

jan. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!