Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány éves korod óta cigizel?

Hány éves korod óta cigizel?

Figyelt kérdés
jan. 18. 18:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
13
jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos nekem csak 16 évesen volt lehetőségem kipróbálni, de irigylem azt aki már 11-12 éves korában kezdte, csak mivel nem volt soha semmilyen jó társas kapcsim, senki nem adott cigit soha. Nem tudtam szerezni. 16 évesen egy ismerős öregember vett a szülinapomra 1 dobozzal. Cigizek és büszke vagyok rá! Bánom hogy nem kezdtem korán, de ha már így alakult ez van. Most vagyok 19 éves és még mindig imádok cigizni csak hiába szívom nem tudok rászokni az a baj! Immunis lehetek a nikotinra??
jan. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12 (07:00) - amit te imádsz az elsősorban a HAZUDOZÁS!

🤔

Ha nem vagy rászokva, akkor tedd le teljesen egy hónapra - csak úgy poénból!

jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%
De miért nem tudok rászokni sőt lusta vagyok kimenni cigizni. Más hogyhogy rá tudja magát szánni? Olyan jó nekik! Nem hazudok, tényleg nem tudtam beszerezni a cigit 12-13 évesen sajnos.
jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7%
teljesen komoly amit irok, világ életemben felnéztem a cigisekre mondták könnyu rászokni de nekem nem mert gyakran rágyujtani lusta vagyok. Pedig ha nikotinfüggő lennék azonnal rá kéne gyujtanom, jó lenne.
jan. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%
Viszont a kávéra könnyen rá tudtam szokni mert azt könnyu volt 10 évesen is beszerezni automatából.
jan. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ne gyújtsál rá minimum egy hónapig és majd meglátjuk, hogy hogyan csinálod!

😆

Arra meg nem szokás "büszkének" lenni, hogy valaki valamilyen egészségre káros és költséges dolgot fogyaszt, ráadásul "felnéz" a hasonló akaratgyenge szerencsétlen alakokra - ez inkább szánalmas!

😂

jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12%
dohányosok jók és kész ennyi.
jan. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%
17
jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
12 l.
jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!