Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most fogok venni iqost, de ha...

Most fogok venni iqost, de ha nincs állandó jövedelmem hogy fogom mindig az 1500 ft-os heetset megvenni bele?

Figyelt kérdés
Mert van pénzem pont egy készülékre és egy doboz heetsre több nincs. Munkám meg jelenleg nincs egy bizonyos okból.

jan. 27. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél Glo-t, az olcsóbb.
jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
glot nem szeretem már próbáltam kértem ismerösömtöl ájkoszt és glot az ájkoszt imádom, glot utálom.
jan. 27. 18:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy veszek már ájkoszt mert elegem van abból hogy ugy kellett mindig mástól kérnem.
jan. 27. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. És ha most van pénzed egy készülékre, inkább tedd félre azt az összeget és szokj le. Ennél jobb alkalmad nem lesz, mert ha nem lesz jövedelmed, nem lesz miből cuccot venni bele, egyébként meg ártalmas ez is, nem sokkal jobb, mint a sima cigi. Abból a pénzből, amit elköltenél rá, csomó más szuper dolgot lehet csinálni.
jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet de én nagyon vágyok rá. Cigizni is ritkán szoktam, heti pár szál, olcsó szivarkát szivok, keveset szivok mert ugye nincs pénzem arra hogy mindennap vegyek egy dobozzal.
jan. 27. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed akkor sehogy.gondolom pénz nélkűl nem kapsz.
jan. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Lehet,de én nagyon vágyok rá" - hát akkor el kell menni munkát vállalni, még ha csak részmunkaidőt is. Pénz nélkül nem fogsz tudni venni sajnos.
jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs munkád, nincs pénzed de ez a nagy élethez való hozzá állás borzasztó akkor.

Miért nem dolgozol ?

jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!