Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt dohányosok, szoktatok...

Volt dohányosok, szoktatok sóvárogni cigaretta után?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen gyakran, milyen szituációkban?

febr. 12. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert Marlboro ízű folyadékot szívok az elektromos cigimmel.Nikotin mentest.
febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, leszokás után előfordult, főleg ha kávéztam vagy piáltam, vagy olyan helyen voltam ahol cigiztek.
febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig , pedig 22-éve nem gyújtottam rá már kicsit elgyengülők de mindég eszembe jut a cigézésel járó macera számomra az volt és már le is tettem még a gondolatáról is .
febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig néha megvan a sóvárgás, pedig 10 éve nem gyújtottam rá, ez főleg helyzetfüggő nálam, buli stb esetén előjön néha az érzés.
febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szívesen olvasom még mások tapasztalatát is. Én is hasonló cipőben érzem magam sóvárgás terén, bár én még csak 1.5 éve nem dohányzom.
febr. 12. 17:48
 6/11 A kérdező kommentje:
1-es, ne vedd támadásnak, de Te tényleg volt dohányosnak tekinted magad?
febr. 12. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte minden nap. Ha làtok valakit aki cigizik, akkor nagyon intenzíven.
febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor és nagyon intenzíven ..kb 4éve nem cigizem.Van olyan hogy már a szerszám is feláll annyira intenzív a dolog.nálam ez vmi különleges dolog lehet ....nem tudom
febr. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 - Van jó partnered? Vagy azt akartad/szeretnéd pótolni a dohányzással?
febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig sóvárgok a cigi után mert heti 3 szálat szívok max. mert csóró vagyok és ha többet szívnék gyorsabban elfogyna a doboz.
febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!