Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől függ, hogy a cigisdobozo...

Mitől függ, hogy a cigisdobozokon van e- elrettentő kép?

Figyelt kérdés
A legnépszerűbb cigisdobozok mostanában persze az egységes feketék, de láttam már eldobva olyat is, amin rajta volt a logó, és volt rajta kép is, de olyat is, amin csak szöveg volt a logóval. Mitől függ, hogy milyen a cigisdoboz, illetve melyek azok, amik nem egységes feketék?

febr. 14. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire jófej a gyártó. A cigisket szeretem aki cigizik menő(:
febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egysées fekete (sötét olivazöld) az úgynevezett egységcsomagolás (ECS), a nemzeti dohányboltban kapható cigaretták és cigarettadohányok 99,9%-a ilyen. Ami nem, az még a régi árukészletből van és 1,5-2 éve porosodik a polcon, de elrettentő kép azokon is van. A pipadohányok, hevítős cigik és a szivarkák még színes csomagolásban vannak, némelyik szivarka doboza hasonlít a cigisdobozra és az elrettentő kép is csak szolidan van a hátoldalán. Továbbá külföldi cigaretták lehetnek színes dobozban, de nagyrészt azokon is van kép.

Az, hogy a kép elrettentő-e szimplán véletlenszerő. Amin üszkösödő ujjak, fekete tüdő vagy rothadó fogsor van azt határozottan annak szánták, de nem tudom abba hagyta-e báki, is a doházást emiatt. Viszont amin a piktogramm kidobja a kukába a cigisdobozt, vagy amin ifjú putyin cigizik szerintem egyáltalán nem elrettentő.

febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!