Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Filter nélküli cigarettát még...

Filter nélküli cigarettát még lehet venni Magyarországon?

Figyelt kérdés

febr. 16. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Úristen! 😲 Egy dohányos kérdés! Te vagy az aki a sorok között jár és hárman vagytok! de te még is egy vagy! Én itt nyomozást folytatok 🕵️‍♀️ ugyan is különösen sok dohányos kérdés van mostanság, amit egy személy követ el aki tudathasadásos, skizofrén jelekkel bír! 😆

Nehogy magadra vedd, csak már itt van olyan aki kérdést írt ki azzal kapcsolatba, hogy ezek a kérdések vsznű egy személytől jönnek, ok tudom te nem tartozol ide de kellett mára is egy poén!

Filter nélküli amúgy az a barna papírral betekert vmi, de pocsék az íze, sokan megveszik és szétszedik majd cigi hüvelybe töltik. Így néz ki: [link]

febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Az általad linkelt szivarka nem az a pocsék valami, amit szétszednek és betöltenek hüvelybe, mert olcsóbb mint a dohány. A link szövege alapján: Dannemann Moods, ami picike és 1000ft/5 szál, de a képen lévő gyújtóra: Rome y Julieta mini van írva, ami 3500ft/10 szál. Konkrétan eredeti kubai, a nagyobb szivarjai 8-20 000ft/szál ba kerülnek.

Amire te gondoltál szerintem ez: [link]

Kérdező: Magyarországon már évek óta nem árulnak filter nélküli cigarettát. Filter nélküli szivarkák vannak, az árban és minősségben elég nagy külömbségekkel. Valamint vágott dohány és cigipapír.

febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!