Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek milyen volt az első...

Kinek milyen volt az első találkozása a fűvel?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni nagyon, úgy néz ki nemsokára össze is jön, és kicsit rá vagyok parázva mert nemtudom mire számítsak. Tudnátok benne segíteni, milyen hatások lehetnek, mennyi slukkot kéne szívnom stb? Előre is köszi:D

márc. 15. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

3. Na ez a legnagyobb tévedés, mert mivan ha az a gyerek eltűnik betegség, halál vagy valami miatt.

Jön helyette más és biztos hogy nem azt adja már el.

De még az is lehet hogy ez a csákó hígítja majd a nagyobb haszon reményében és kész a baj.

márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Inkább utazzatok ki Amsterdamba egy hétvégére és ott próbáljátok ki. Itthon a rendesnek látszó fű is le van fújva szintetikus cuccokkal. Azoktól meg sok jót ne várj. Én konkrétan leszoktam a fűről mert már alig kapni normálisat, termeszteni meg nem merem mert letöltendő jár érte.
márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Tatyó ***** válasza:

Alapból dohányzol-e?


Mert ha nem, akkor kicsiket szívjál és ne tartsd lent.

Kezdésnek a dohánytól szédülhetsz. Ha lehet, Ne köhögj amíg füst van a tüdődben.


Lehet semmit sem érzel, de lehet hogy nagyon oda fog tenni.


Hallgassatok zenét, nézzetek vígjátékot, legyen folyadék.


Ami fura lehet,és tuti jele a dolognak: az idő telésének furcsa érzete.


Pl elindulsz a konyhába, és félúton ezt érzed, hogy órák óta mész kifele a konyhába stb.


Amúgy manapság én nem mernék nekikezdeni laikusként, tényleg nagyon sok gányolt dolog van forgalomban, előző válaszoló jól írja,

2020 óta én is leszoktam pont ezért.

ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!