Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vegyek rá valakit,...

Hogyan vegyek rá valakit, hogyan kérjem meg, hogy vegyen nekem cigit? Mert most nekem nincs rá pénzem, de nagyon rá kaptam!

Figyelt kérdés
Megőrülök, ha nem lesz.):

ápr. 22. 13:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert pont annyi pénzem van még hogy tudok venni, de akkor meg más fontos dologra amit akarok arra nem lesz. Nagyon szar, nem tudom, hogyan oldjam meg. Melóba meg próbaidőn vagyok, még nem kapok fizetést, szüleim meg nem adnak... tanácstalan vagyok, am nem szívok sokat reggel kávéhoz egyet meg délelőtt egyet és haza fele egyet.
ápr. 22. 13:04
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szívok sokat de reggeli cigi az szent, azt muszáj elszívnom a jó közérzetem érdekében!
ápr. 22. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a felnőtt életben. Kérj kölcsön valakitől az első fizudig, és első dolgod legyen, hogy megadod, amikor megkapod a pénzt. Aztán pedig jön az, hogy az ember megtanul költségvetést vezetni és tervezni, és bizony, ha kevesebb a bevétel, mint a tervezett kiadás, akkor majd el kell döntened, hogy a) több bevételre teszel szert, pl. másodállással vagy b) valamiről lemondasz, olcsóbbat, kevesebbet, ritkábban stb. veszel belőle.
ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vegyel fel providentet.:)) aztan majd elviszi a fel lakast a vegrehajto, nekik is meg kell elni valamibol...
ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Jó közérzetnek semmi köze a cigihez, de én már azt sem értem függő hogy lettél, ha nuku lovetta van rá.
ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 qborka ***** válasza:
100%

Szokj le, hidd el, jobban jársz anyagilag.


Csak tippelni tudok,hogy reggel azután tudsz menni nagy wczni. Arra vannak más, egészségesebb és olcsóbb trükkök.

ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
75%
Üdvözlet a való világban. Kérdezd meg apudat, mi mindenről kellett lemondania,mert neked évente új telefon kell.
ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Irj rám kérdező, segitek
ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha lány vagy akkor a felsőbb osztályos fiúktól kaphatsz egy szálat szexért cserébe. :]
máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
#9 Mert ha fiú, akkor nem? Mi ez a nemi alapú diszkrimináció? :DD
máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!