Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek milyen dohány vált be...

Frot kérdése:

Kinek milyen dohány vált be cigi töltéséhez/sodrásához?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Töltéshez használom, sosem sodortam.

Szofi hüvely és dohány nekem bevált, egyedül a világoskék nem jött be.

ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sok mindent kipróbáltam, de még nem tudtam rátalálni az igazira. :) A nagyobb márkák egyáltalán nem jöttek be (Camel, Marlboro, Winston...). Jelenleg a fehér Westet tesztelem Marlboro cigarettahüvellyel. Eddig a Westből tudtam lényegesen a legtöbb cigit elkészíteni. A Marlboróban nagyot csalódtam, selejtes, tele van vastag fadarabokkal, az íze is elég karcos.
ápr. 30. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Kék Szofi hüvely + sárga Szofi dohány. Én ezt használom évek óta, nem erős, de nem is gyenge. Érdemes kipróbálni.
ápr. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kék West dohány, multifilter vagy philips Morris hüvely szénszűrős
máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A dohányzás KÁROS az egészségre!!
máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a töltés nem jött be soha. 30 éven át tekertem. Kezdve Symphoniával, Camel majd Drum. Ezek jöttek be. De bármelyik jó, ha tudsz tekerni.
máj. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Drumot vajon tölteni is lehet? A tekerés meg sajnos nekem nem jön be, főleg időhiány miatt. A töltés meg gyorsabb, kisebb macera. :)
máj. 4. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Golden virginia OCB papírban. Minden más moslék ehhez képest nekem.
máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!