Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin shot-nak kevésbé...

A nikotin shot-nak kevésbé van nitonos szájíze?

Figyelt kérdés

A story, hogy én dohányzok párom nem. Igyekszem ezt a lehető legtiszteletteljesebben kezelni. Kezdve azzal, hogy az analóg cigit elhagytam és áttértem e-cigire. Viszont mikor csókolózunk akkor szokta mondani, hogy van egy kellemetlen kesernyés ize az eciginek.

Ennek kiküszöbölése végett elkezdtem használni nikotin menteset mikor vele vagyok. De azért ez nem mindig "kielégítő".

Alapból niko boostert használók kérdés, hogy a niko shot azt kevésbé annyira erőteljes és akkor az nem zavarná annyira?


Okoskodást, hogy tegyem le azt engedjük el meg, hogy itt mást károsítok másokat. Élni és élni hagyni...



máj. 20. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen kevésbé annyira erőteljes az íze.
Ugyan olyan nincs különbség.
1 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer kétszer hiába használt nikotin menteset, mert a nikotin felszívódik és belekerül a véráramba és ezáltal a a tüdőbe, nyálkahártyába és a bőrbe is.

Ez pedig nem hamar tisztul ki. Ezért az semmi hogyha csak olyankor nem olyat használsz.

máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!