Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már 6 napja nem gyújtottam...

Már 6 napja nem gyújtottam rá, de elképesztően kívánom, szinte remegek, ideges vagyok. Kevés választ el attól, hogy elmenjek a boltba venni egy dobozzal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ne vegyél :D ha tél akarod akk menni fog !!

hat napot kibírtál akk még egy picit és jobb lesz

2010. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akármit csak ne gyújts rá!!!!!! Ha eddig kibirtad legyél erős!!!!!! Legyél büszke magadra, nem kis dolog ez!!!!!
2010. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Szenvedj!!
2010. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már hat napja nem gyújtottál rá, jó uton haladsz, hogy leszokj a cigiről.Szurkolok, hogy sikerüljön. Az egyik szomszédomnál nemrég diagnosztizálták a tüdőrákot, és most is szívja.

Én húsz évig cigiztem, de már harminc éve abbahagytam.

Minél hosszabb ideje nem szívsz, annál erősebb a vágy, hogy rágyújts.De egyre rövidebb ideig tart a vágy, majd el is felejted.

Sok sikert.

2010. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vidéken lakom, nagy a kísértés, itt minden haverom cigizik..
2010. nov. 3. 14:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 dobozzal és rakd be a szekrénybe, hogy tudd, nem kötelező leszoknod, ha akarod bármikor előveheted a szekrényből, csak rajtad múlik. Sokkal hatásosabb.Apósom láncdohányosan így szokott le, meg attól, hog ylátta mennyi pénz megy el cigire.
2010. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
egyél cukrott.;) én így szoktam lee a cigiről.. amikor cigizni akartam bevettem egy cukrot.: )
2010. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
ha nem birod tovább,feküdj le és aludj,pár órát átvészelsz,vagy szerezz nyugtatot.
2010. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amit az egyik, írt hogy vegyél és tedd a szekrénybe azzal nem értek egyet, ugyanis sokkal nagyobb a kísértés, mit hogyha még be kéne menni érte a boltba.

Én azt javaslom, hogyha nem muszáj, ne is menj a bolt közelébe, és véletlenül se kérj és szerezz sehonnan se cigit!

Így sikerülhet! Sok sikert!

2010. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták: ne vegyél.


Többé kevésbé én is leszoktam, fele annyit szívok, mint előtte.

Úgy terveztem, hogy csak piáláshoz veszek cigit, de nem igazán tudtam megállni. Két három naponta azért veszek cigit, előtte naponta egy doboz volt.

2010. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!