Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet attól valami komoly...

Lehet attól valami komoly bajom, ha fél vagy egy egész szál cigit letüdőzök úgy, hogy közben szédülök? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azzal próbálkoztam meg valamelyik nap, hogy egy fél szál cigit letüdőztem, de úgy, hogy minden egyes slukknál szédültem. Csak azt akartam, hogy valami bajom essen, megszűnjek a világban:S Olyan depresszió féle, családi gondok miatt.. Fél cigit normálisan elszívtam majd a tüdőzésnél ezeket éreztem: 1. slukk: szédülök 2. slukk: szédülök+nyomás a fejemben 3. slukk: alig bírtam lábon állni és a további slukknál már ülve kellett tüdőznöm, mert annyira nem bírtam kontrollálni magam.. Ha tovább csináltam volna, lett volna bajom? nagyon megbántam, hogy ilyet tettem.. Nagyon ritkán cigizek, akkor is csak 2-3 slukk.. Légy szíves ne szidjatok meg minden, választ szeretnék! 16/L
2010. nov. 15. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer... "Csak azt akartam, hogy valami bajom essen, megszűnjek a világban:S "

Másszor meg..."nagyon megbántam, hogy ilyet tettem..."

Nem értelek.Most meg akarsz halni?Mert akkor vágd fel hosszában az ereidet,ne hosszabítsd meg a szenvedésed...

Amúgy lehet,hogy a nem cigitől szédültél,hanem fáradtság...de azért jobb lenne leszokni.

2010. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Max elájultál volna de semmi komoly...
2010. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,elájultál volna,mert nem kap elég oxigént az agyad.


Minden kezdő dohányos így van,aztán hozzászokik,és már nem szédül 1 idő után.

2010. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát tudom próbálkoztam mindennel! de komolyan! de hosszában nem mertem még(: xĐ nem meghalni akartam, csak bánatomban akartam valamit tenni.. de jobb is hogy nem történt baj! köszi a segítséget mindenkinek(:
2010. nov. 17. 17:17
 5/6 anonim válasza:
Szervezeted tiltakozik a cigi ellen azért szédülsz!!
2010. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem csak nagyon rosszul lettel volna,ugyan ugy mint én az elso szalaknal nagyon szedultem de ez csak kb 2-3 perc szokott lenni,de

az rosszabb amikor lanyingered van a cigitol,ha ritkan cigizel akkor sokszor fogsz megszedulni,de majd idovel hozzaszoksz(:

2015. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!