Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kudzu dohányzás elleni tablett...

Kudzu dohányzás elleni tabletta! Kinek mi a tapasztalata? Ha nincs, akkor honnan derítsem ki, hogy nem kamu és elsősorban nem káros?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tablettázgass, hanem tedd le és kész. Nehéz lesz, de ki kell bírni a cél érdekében. Hogyha meg anélkül nem megy, akkor olyat használj, amiben bízol is :)
2011. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe.Inkább csináld úgy ,ahogy én.Tűzzél ki egy időpontot magad elé (ne a holnapot!,úgyse fog menni:)),pl.: a hónap utolsó napját.Legjobb,ha ezt még a hónap elején megteszed.Minden nap nyugodtan dohányozzál kedvedre,de erősítsd meg magadban(ez a legfontossabb!!!),hogy a hónap utolsó napjával abba fogod hagyni a dohányzást minden erőlködés nélkül(ez a második legfontossabb!!!).Képzeld el milyen jó lesz végre függetlennek lenni ettől a drága és káros hülyeségtől.S majd láss csodát,tényleg nem lesz nehéz.Az első hét lehet,hogy zurás lesz,de lehet,hogy nem,ez szerintem alkati dolog.Nekem bejött.Eleinte kerültem azokat a helyeket,ahol mindig dohányoztam,majd rájöttem,hogy nem kell.Annyi mellékhatás van csak,hogy idővel már zavar,ha a pofámba fújják a füstöt.


12 éves korom óta dohányoztam,most 27 vagyok.


Sok sikert!

2011. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én próbáltam és nem használt. Nem volt jobb tőle. Ugyan úgy sóvárogtam a cigi után.
2020. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!