Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok a rengeteg...

A dohányosok a rengeteg elszórt pénzt miért nem teszik félre nyugdíjas korukra? Válság? .

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Az alkoholisták,drogosok miért nem teszik félre? Vagy azok,akik minden évben luxus helyeken nyaralnak? Ők is tönkremehetnek nyugdíjas koruk előtt.
2011. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert a Fityisz úgyis lenyúlja.
2011. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

cigire mindig van pénz.

A szomszédomék 3 gyerekkel az egyik súlyosan fogyatékos, a béka segge alatt élnek, sokszor nincs a gyereknek mit enni, de olyat,hogy ne cigizzennek kint az ajtó előtt ,még nem láttam 20 év alatt.Amennyit elköltenek rá, annyiből kijön egy kocsi havi törlesztőrészlete.

2011. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

anyámék is nyignak hogy nincs pénz...bezzeg napi 2 doboz cigire fejenként van

utánaszámoltam..

napi 4 doboz 2560 Ft

ez éves szinten 934400..

igen,majd 1 millió forint...


és csodálkozott mikor mondtam hogy egy petákot se várjanak tőlem ha munka nélkül maradnak,ha évi 1 millió jut cigire...

2011. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Dohányos vagyok!


A pénzt én keresem meg rá. Soha nem dohányoznék semmi és senki rovására. Ha az összes nem dohányos neve a milliomosok listáján szerepelne, akkor lenne valami a kérdésben, de a nem dohányosok is elverik valami másra.

2011. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 8. 09:52
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

kedves ismerösöméknél se jobb a helyzet, mint nálunk... de az édesanyukája inkább cigarettát vásárol, mint ételt, és van hogy 2-3napig szinte nem esznek semmit, de azt a kurvä cigit szívják...


mi is dohányzunk, de csak is akkor ha úgy látom, most éppen megengedhetem magamnak. elöbb a létfontosságú dolgok, majd utána a függöség kielégitése.

2011. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen,persze mindenkinek van valami "hobbija",csakhogy az alkoholista,játékgépező nem károsítja mások egészségét!!
2011. márc. 8. 09:57
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

A csokizabáló kövér emberek miért nem teszik félre az édességre kidobott pénzt?

Az autós miért nem teszi félre a benzinre kidobott pénzt? Károsítja vele az egészségem.

Miért nem tanulsz inkább valamit ostoba kérdések helyett?

2011. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Az autósok jobban károsítják mások egészségét és a környezetét,mint a dohányosok! Őket senki nem szidja! Az alkoholista pedig nagyon sokszor a családját testzi teljesen tönkre!

Nem csak a dohányosokat kellene szidni!

2011. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!