Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki abbahagyta a cigizést...

Valaki abbahagyta a cigizést gyógyszer segítségével?

Figyelt kérdés
Hallottam egy fajta gyógyszerről,ami az agyba fejti ki a hatását és egy idő után szinte nem esik jól a cigi.Ismeri valaki?
2011. ápr. 18. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet nem ismerek. De biztos van sok-sok humbuk ami "hatásos" de szerintem csak kamu mind!


Én magamtól szoktam le a cigiről úgy, hogy inkább a sportot választottam! Elkezdtem gyúrni és a cigi helyett minden nap csirkemellet veszek a piacon ;) És jobban is fejlődök!


Próbáld ki te is a sportot inkább, sokkal jobb, mint hogy elszarjad a pénzt!

2011. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha visszanézel kicsit, pl


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__1700190-h..


jankesz írta:


A Kudzu-t ajánlom!

Én már több mint 6 hónapja nem gyújtottam rá és könnyebben ment mint gondoltam (napi 1 dobozról álltam le)

itt találsz róla infót :

[link]

Én szívbillentyűzavarral szedtem és nem volt gondom.


Meg utána még valaki szintén azt írta, hogy jó.


-------


Én nem próbáltam semmi ilyesmit, kitudja.

Nekem elég drognak tűnik, növeli a szerotonin szintet, tehát akkor erre a szerre is rá lehet szokni, mert jólérzed magad tőle :)

2011. ápr. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz lenne 1 kérdésem, mikor elkezdted szedni, cigiztél még? vagy nem szivtad a gyógyszer mellett? mert én is elkezdtem szedni, de rám nincs valami nagy hatással, de még 2 napja szedem csak. :)
2011. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

a szomszéd gyógyszerrel szokott le,az utolsó dózist már nem kellett bevennie,most visszaszokott,mert nem akaratból tette le.

2011. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!