Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mondotok egy-két okot hogy...

Mondotok egy-két okot hogy szerintetek miért ne gyújtsak rá megint?

Figyelt kérdés
Már több mint két hete nem gyújtottam rá de azt hiszem megtörtem, nem bírom tovább. kéne egy kis lelki segítség.
2011. ápr. 20. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk meghalsz tüdőrákba.... :D
2011. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már tizennégy hónapja nem gyújtottam rá! Néha nagyon megkívánom! És tudod miért nem gyújtok rá? Mert akarom látni felnőni a gyerkőceimet! És már a lelkiismeretem sem hagyná:)
2011. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogaid csúnyák lesznek, a bőröd fakó lesz és korábban ráncosodik. Ha nő vagy és esetleg fogamzásgátlót is szedsz, növeled a trombózis valószínűségét.
2011. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapig birtam ki, utánna felidegesitettek és újból rágyujtottam.. eddig semmi nem vált be, akármivel próbáltam leszokni, a nikotinos tapaszon át a nikotinos rágón keresztül mindent kipróbáltam, elektromos cigit mindent.. semmi nem jött be.. viszont van 1 másik módszer ami állítólag nagyon jó, én ma áltam neki.Az pedig a KUDZU tabletta.. Állítólag nagyon sokan mondják, hogy nagyon jó! Igaz van ára!!! 4800ft körül forog egy 90dbos kiszerelés, és kissebbe nincs is!! Számos dologra nagyon jó.. de tapasztalatot nemtudok mondani még mivel ma álltam neki.. információt tok adni róla..


[link]

2011. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek öröméne rágyujtok! Szeretek cigizni. Evvan. :)
2011. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

közben elvittem a kutyát sétálni és most jobban vagyok.

köszi hogy írtatok.

2011. ápr. 20. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk napi 600ft a zsebedbe marad,az majd 20eft havonta,én ennyit fizetek a lakáshitelemre.
2011. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!