Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fizikailag rosszul érzem...

Fizikailag rosszul érzem magam a füves cigitől, miért?

Figyelt kérdés
Émelygek tőle, olyan, mint ha leesne a vércukrom, remeg a kezem, fáradt vagyok, zsibbad a fejem, ez normális??? Nem vagyok nagy dohányos (szinte egyáltalán nem dohányzom), lehet, hogy ez a füstje miatt van? (nehezemre esik lent tartani)
2011. ápr. 22. 04:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy dohányos, már bocs, de mi a f'sznak akarsz te füves cigit szívni? Idióta tinédzser!
2011. ápr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Normális igen, minden amit leirtál. A mértéke nem mindegy.

Mindenki enne utána egyböl, mindenki érez zsibbadást, szvdobogást viszont az émelygés nem egy jó jel. Feltehetőleg túlszívtad magad és neked feleannyi is elegendő.

Nyugodtan egyél ez csökkenti a hatást és ne igyál közben (sem elötte) alkoholt. Sokan vannak akiknek a szervezete ezt a kettőt együtt már nem tűri.

2011. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Normális,a fűnek ez a hatása,és bármennyire is hihetetlen a füstjétől van.Amúgy hány éves vagy, 12?
2011. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ittam rá két sört is, lehet, hogy az is beleszólt?
2011. ápr. 22. 10:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van akire rossz hatással van a kettő együtt, igen.

Ne igyál elötte, közben és utána.

2011. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

a pia az nagyon beleszól. bakker hogyha egy olyan cuccot próbálsz ki amit még soha akkor alap hogy tisztán állsz neki és csak minimális dózist fogyasztasz hogy tuti ne legyél rá allergiás meg ilyenek.


szerintem hagyd az egészet nem neked való.

2011. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó véleményét osztom, nem szabad ezekhez felelőtlenül hozzáállni. Még a fűhöz sem.


Mennyit szívtál?

2011. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
most nem sokat szívtunk, kb. egy fél adagot, mégis rosszul lettem tőle
2011. ápr. 22. 20:02
 9/15 anonim ***** válasza:
fél adagot?:D a fél g vagy mennyinek felel meg a te mértékegységeidben:O
2011. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a haverjaidra nem hozza rá a parát hogy itt kivesézed a dolgokat? azt fogják hinni besúgó vagy :P
2011. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!