Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mire kell odafigyelni vízipipa...

Mire kell odafigyelni vízipipa vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet, aminek csak 1 csöve van. Mire figyeljek oda, ha veszek, és mennyi az átlag ára? Nem akarok rossz üzletet csinálni:)

Neten sok hirdetést láttam, h 30cmes vízipipa 2500 Ft, persze használtan. Megéri használtan venni?

Köszönöm


2011. ápr. 27. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben használtat nem vennék,ki tudja,hogy előtte ki,kik szívták!

Én most vettem egy vadonatújat,7440Ft-ért,55cm-es! :)

[link]

De ezen is filóztam,de aztán mégis csak ez lett :)

[link]

Még nem jött meg,de szerintem megéri az árát! :)

Mire kell figyelni,szerintem a legfőképp arra,hogy a dohánytölcsér elég mély legyen,hogy jól lehessen tömni,meg hogy a dohány ne égjen meg.

Szia! :D

Remélem tudtam segíteni! :)

13/F

2011. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd használtan. Lehet, hogy rozsdás a cső is, vagy bármi.


Inkább vedd boltban és nézd meg, hogy rozsdás-e bárhol. Ha igen, NE vedd meg!

2011. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használtan én sem vennék. Inkább gyűjtök hozzá még, és veszek egy vadiújat. A használtnak sok problémája lehet, nem tudod, belül milyen az állapota, milyen belül a cső, tömítések, stb. Tapasztalatból mondom, anno bátyám megjárta vele. És ahogy ez minden terméknél lenni szokott, ott már valami baj lehet, ha gyanúsan olcsó... 25/F
2011. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket! Le is beszéltetek a használtról:) Már csak annyira lennék kíváncsi, hogy ha bemegyek egy boltba venni egy 30-35 centiset, mi az az elfogadható ár, amennyiért jó üzlet lenne nekem?:) ÍGy hogy nemt udom mennyi az átlagára nem tudom felmérni, hogy mi éri meg, mi nem.
2011. ápr. 27. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hol veszed, és azt hiszem, függ a származási helyétől is, legalábbis nekem ezt mondták. 2500-3500ig bőven megéri, 2500 alatt nem is nagyon kapsz:)
2011. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha mész venni akk a sultan cebterbe menj, nagyon olcsó, van ott minden :D én 45centiset vettem 4000ért. ja és a thököly út 26nál van, a keletitől 2 percre
2011. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Békés megyei vagyok :(
2011. ápr. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!