Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől van az hogy nagyon...

Mitől van az hogy nagyon köhögök, mert beteg vagyok, és mikor rágyújtok már nem kell köhögnöm?

Figyelt kérdés
Nem a cigitől köhögök, hanem mert megfáztam, és beteg vagyok, és egyfolytában köhögök. És amint rágyújtok már nem kell köhögnöm. De ha már nem cigizek megint kell. Próbáltam már mindent, mézet, teát, ACC-t, negrót, de semmi. Nem tudtok valamit?
2011. ápr. 27. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom,de amikor még cigiztem én is tapasztaltam ezt. utána viszont rosszabb lett.
2011. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cigizel egész nap?
2011. ápr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem egyfolytában, kb 1-1,5 óránként egyet, vagy ha már nagyon nem bírom tényleg.
2011. ápr. 28. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni h cigizzél egész nap:DD
2011. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mázlid van:D egyébként meg hustensaft az nem rossz kis gyógyszer, lándszsa fű vagy mi, meg az ACCvel sem lőhetsz nagyon mellé.
2011. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!