Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokás...

Dohányzásról való leszokás után újra rágyújtottam buliban, tartható, hogy csak néha gyújtok rá?

Figyelt kérdés
Terhesen abbahagytam a dohányzást, most 4 hónapos a babám és át kellett állni tápszerre, így a tejet ez nem zavarja. Nem akarok annyit dohányozni, mint mielőtt terhes lettem, de tegnap, a baba születése óta először, buliban voltam, és elszívtam egy cigit. Ha néha-néha rágyújtok, akkor biztos, hogy vissza fogok teljesen szokni, vagy maradhat társaságban az az egy-egy szál?
2008. febr. 16. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez a te akarat er´öd.

èn van hogy elszívok napi 5 szálat aztán meg 2 hónapig semmit, van hogy minden nap van amikor csak buliban.

tesóm nagyon erös dohányos volt és leszokott, most ha buli van akkor egyet egyet elszív aztán ennyi. pedig napi egy doboz elment neki. apukám azt mondta ha most egy szállat elszívna 25 év nem dohányzás után tuti rögtön rászokna.

szóval akarat.

2008. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ÉPn is leszoktam egyszer 7 hónapra,majd egy buliban rágyújtottam!Utánna egy hétig nem szívtam,majd ismét buliba mentünk!Ismét rágyújtottam,mondván,hogy múltkor is meg bírtam állni,hogy hétközben nem szívtam!Aztán kétnaponta egyet szívtam,majd napi egy,majd kettő!Visszaszoktam teljesen!Barátnőm ugyanígy volt!Azóta egyszer ismét sikerült leszokni 3 hónapra!Ugyanebbe a hibába estem,csak nem buliban,hanem hétköznap otthon!Pár hét után újra szívtam rendesen!A barátnőm szintén leszokott azóta kétszer pár hónapra,de ő is újra szívja!Nála is így kezdődött ismét!Akit ismerek és nem szokott vissza,az egyszer sem gyújtott rá azóta!A saját és környezetem tapasztalata alapján én azt mondom,nem szabad egyet sem,mert a néha egyből visszaszokás lesz!Én bánom azóta is!Akkor könnyebb lett volna megállni,mint most újra abbahagyni!Persze van erre elentétes példa is,mint azt az elöttem válaszoló írta,de szerintem az sokkal ritkább!Most könnyebb erősnek lenni,mint késöbb!
2008. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyszer rágyújtottál akkor vége a dalnak,csak idő kérdése,hogy újra úgy füstölj mind a gyárkémény.Ez nem csak az én tapasztalatom,hanem millió ismerősömé is.Ez van.Vagy cigizel,vagy EGYÁLTALÁN NEM!
2008. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én például lassan 2 éve h előszőr rágyujtotam de csak 7végén gyujtok rá és a mai napig nem szoktam rá. köszönhetem persze a barátomnak is aki mindig jelzi h ne szivjak többet mert az már sok lenne egy estére.
2008. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tartani tartható,de igy kinlodni fogsz,mert az agyad nem tudja elfelejteni a nikotint,és nagy a valoszinüsége a teljes visszaszokásnak.A legjobb ha végleges döntést hozol...
2009. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a maga döntése, hogy akar -e dohányozni, ez az ember agyában dől el. Ha vágyik rá, akkor fog, persze megmagyarázhatja magának, hogy csak ritkán, meg néha néha, meg buliban, kifogás van ezernyi. Ha valaki nem akar dohányozni, csak buliban, azt is megteheti, de ehhez igen jó lelki ereje kell legyen. Másrészt én még buliban sem károsítanám magam ilyen köztudottan káros dologgal. 23 ff
2009. ápr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!