Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » MIÉRT PONT A KÉK PALL MALL?

MIÉRT PONT A KÉK PALL MALL?

Figyelt kérdés

Neked miért a kék pall mall jött be (akik ezt szívják)?

Avagy miért nem jött be neked a kék pall mall (akik valamiért lecserélték)?


2011. máj. 15. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első cigijeim között volt, addig elpöfékeltem vele, aztán kipróbáltam másokat. Marhára rossz az íze (legalább is számomra) és nekem speciel nagyon bántja a torkom.
2011. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és mit szívsz azóta?
2011. máj. 15. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokáig voltam Pall Mall párti, azon belül is kék. Amíg ritkán próbáltam más cigiket, addig nagyon tetszett, nagyjából két év után váltottam, utána jöttem rá, hogy mondjuk a Kék Sopianae, vagy Multifilter jobban bejön, mert nekem egy kicsit karakteresebb az ízük, jobban estek. De a Pall Mall egy olyan cigi, hogy a mai napig veszek egy dobozzal, mert abszolút nemrossz:)
2011. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

Ha van pénzem arany Marlboro-t szoktam, ha szűkölködöm akkor kék Szofit.

2011. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sokáig azt szívtam, árba nekem pont belefért, szerettem. Aztán átváltottam kék multira, szofira mikor mi. Azóta ha tehetem nem veszek pall mallt. Nem esik jól, ha csak az van a boltban inkább nem veszek.. nem tudom miért :)
2011. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hmm azzal kezdtem. nem tudod megmondani miért:D most arany malbit szívok
2011. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem olyar rossz íze van. Kaparja a torkomat. Inkább malbit veszek, vagy ha nincs annyi pénzem akkor szofit..
2011. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sokáig azt szívtam, de szerintem nagyon "vegyszeres" íze van. Kb egy éve kék multit szívok, annak jobb az íze.
2011. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én csak úgy hívom hogy a "KÉK pall mall-os" korszakom :)

jó idők voltak. Imádtam a cigit. Mai napig semmi bajom nincs vele és ha ránézek a dobozára is vissza gondolok azokra az időkre ez 2 éve volt és 1 évig azt szívtam :)

2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 GoodLike válasza:
48%

Szerintem jó kis cigi a kék pali,viszonylag nem átlagos az íze,és amit mások "torokkaparásnak" hívnak,az nálam néha pont jól jön egy kis beszédüléssel :DD amúgy külsőre is elég szép,de ha már ilyen 6-7 es cigiken gondolkodsz és bírod az árat és a minőséget,én a kék kentet is ajánlanám. de az máűr egy más kategória.


GoodLike

2011. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!