Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan cigizzek úgy, hogy...

Hogyan cigizzek úgy, hogy senkinek ne tünjön fel?

Figyelt kérdés

már korábban lebuktam cigizés miatt és egy fél éve nem cigizek, de mostanában nagyon megkívántam...van egy lyukas órám hol/hogyan cigizzek úgy hogy senki ne jöjjön rá?

12 éves vagyok és lány


2011. jún. 13. 18:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

Azt tudtad hogy a cigi a növekedést befolyásolja? mindig 155 cm(azt hiszem 12 körül ennyi az átlag kb) akarsz lenni?

Hülye vagy te

2011. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Bírd ki...én kb 3 éve cigizek sztm eléggé függő vagyok de kibirom hogy suli alatt egyszer se gyújtsak rá....

ha meg nem akkoris előbb-utóbb ráfognak jönni.....

2011. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
igen de máskor nincs rá időm hogy cigizzek csak suli után :(
2011. jún. 13. 18:41
 4/24 A kérdező kommentje:
az 1 válaszolónak:bocsi,de nem arra vagyok kiváncsi hogy egészséges -e ...
2011. jún. 13. 18:43
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
akkor ezt fogd fel egy isteni jelnek hogy nem kellene dohányoznod....azt mondtad már egyszer leszoktál..és amugyis még tök fiatal vagy ...szokj le amíg lehet mert később tuti sőt biztos megfogod bánni....
2011. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12 éves?? jesszus... hát ha lyukas órád van akkor menny ki a suliból, az utcán elszívod és miután kész vagy vársz egy kicsit hogy kiszellőzz mert a cigiszagot megérzik, bekapsz egy rágót és kész, de semmikép ne fújd be magad dezodorral mert akk csak feltünőbb lesz, mi szünetekben szoktunk kimenni elszívjuk és go órára csak a különbség annyi h gimibe és 17 évesen nem pedig 12
2011. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 :) :) :) ***** válasza:
37%

SEHOGY!!!B@zzdmeg 12!! éves vagy és csaj..mit akarsz hogy még a 20 éves kort se éld meg??de te tudod,cigizzél csak nyakra főre legalább egy hülyével kevesebb lessz a földön..

És ezt tiszta jó szándékból mindtam csak!! 14L

2011. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Ha összefutnék veled az utcán, (vagy, ha anyád helyében megérezném rajtad a cigiszagot) úgy lenyomnám a torkodon a másik végét, hogy egy életre elfelejtenéd a cigit, te idióta! Magadnál vagy?!

Képzeld, lehet élni anélkül is! 19 éves létemre egy szálat szívtam el életemben (azt is részegen), 21 éves lakótársam meg leszokóban van. Nem attól leszel nagylány, ha meg gondjaid vannak, a cigi semmit nem old meg helyetted!

2011. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 tetris ***** válasza:
100%
Egy buta liba vagy! 12 évesen minek dohányzol?
2011. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nyomorék kis tini πcsákat verném agyon hólapáttal...
2011. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!