Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen körülmények között...

Milyen körülmények között érdemes cigarettát tartani?

Figyelt kérdés
Hol / hogy a legérdemesebb cigarettát tartni ? Mi árthat , ronthat a tárolt cigiben ? Például attól romlik ha egy szűk dobozban tartok 3 bontatlan csomag cigarettát egymás mellett ?
2011. jún. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Cigarettatartót ajánlom. Praktikus, kényelmes, sok cigaretta elfér, könnyen belerakhatsz, kivehetsz szálakat. Több, mint 20 cigaretta szál is elfér egymás mellett (persze akár 50et is belenyomhatsz, bár kicsit össze lesznek nyomva). Nem kerül többe egy pakknál.


Miért romolna, ha túl közel vannak egymáshoz? Ha a hűtőben 2 tömb szalámit tartasz egymás mellett, romlik?


Nem ajánlom 0 és 40 fokon kívüli állandó hőmérsékleten (tehát se hűtőbe / se kályha mellé), a nedvességet is illene kerülni. Ha szűk helyre rakod, akkor maximum összenyomódik (úgy töményebb lesz), kicsit erősebbnek fogod érezni és gyorsabban elfogy.


Üdv.

2011. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hmm....érdekes én eddig sose gondolkodtam azon hogy hogy "tartsam" a cigit, megveszem, kibontom a dobozt leteszem a konyhapultra és kész xD bocs hogy nem adtam választ a kérdésedre
2011. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm , kedves 1. válaszadó . :)
2011. jún. 22. 18:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak még annyi hogy az egymás mellé tett három cigaretta közül 2 vaníliás djarum és a harmadik pedig cseresznyés djarum . Így se lesz semmi baja ?
2011. jún. 22. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. NEM LESZ hát hogyan lenne kérem. :D ha külön dobozban 2 vaníliás fagyi közé egy epreset begyömöszölsz, lesz neki baja? :D Logika kérem.. :D
2011. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!