Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás miért pont a...

A dohányzás miért pont a szegényebb emberek között elterjedtebb?

Figyelt kérdés
Elvileg a szegény(ebb) embereknek kevesebb pénze van ilyen dolgokra költeni, pláne, hogy ennyire drága.
2011. júl. 3. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegény - > Stresszes az élete - > Rászokik a cigire már fiatalon.
2011. júl. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a szegényebbek között több a dohányos? Van erre valamilyen statisztika? Én nem hiszem, hogy ez így lenne.
2011. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem hiszem,hogy így lenne.Szerintem a gazdagabbak közt is van annyi bagós,mint a szegényebbek között.
2011. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt is leírják, hogy a szegény gyerekek hajlamosabbak a dohányzásra. De például az én rokonságom is szerény körülmények között él, és szinte mindenki dohányzik, de egy csomó kisgyerekkori ismerősöm is dohányzik, és ők se a felső középosztály gyermekei. Ezen kívül, ha elmegy az ember egy építkezésre, útépítésre, akkor láthatja, hogy az ott dolgozó munkások nagy része dohányzik.

2011. júl. 4. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
De amikor elmégy egy irodaház mellett, akkor előtte ott dohányzik az egész cég 20 és 30 közötti értelmiségi alkalmazotti gárdája is.
2011. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a szegények azt hiszik,hogy az ilyen "hú de menő dolog",mert azt látja a szüleitől,akik a sok stressz,illetve az idegeskedés miatt szoktak rá a cigire.

A sok idegeskedés pedig a szegénységből származik.

2011. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mert sokkal több a szegény ember, mint a gazdag...és jó, hogy több ember aki cigis at szegény :D ez a legjobb válasz a kérdésedre...

Kim

2011. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!