Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet cigitöltéshez...

Hol lehet cigitöltéshez kellékeket kapni? Mennyibe kerülnek? És kiadják 18 év alatt?

Figyelt kérdés

És ha valaki nagyon tudja elmagyarázná hogy hogyan kell megtölteni részletesen?

Mert vettem 30g vaníliás dohányt és kipróbálnám...

Válaszokat köszönöm!


2011. aug. 2. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
18 év alatt semmi ilyet nem adnak ki. Dohányboltban van minden hozzá természetesen.
2011. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bemész akármeik Coop-ba Tesco-ba vagy ien helyre megkérdezed cigitöltő van-e 800ft kb hüvely 300max hazamész kinyitod betöltöd a dohányt a töltőbe rárakod a hüvelyt kihuzod 1 van 1 cigid de 18év alatt nem kapsz meg semmit
2011. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van 1 bolt ahol nekem kiadják egy hirlap-dohánybolt, ott találni töltőt? mert hüvely biztosan van..

Hallottam olyat hogy ha túl tömöttre vagy túl lazára töltjük szívhatatlan..ez igaz?

2011. aug. 2. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

18 év alatt legálisan nem adják ki,de természetesen vannak olyan helyek,ahol igen.

A cigitöltő használata annyi,hogy kinyitod a gép tetejét,megtömöd dohánnyal(kapsz a géphez egy kis műanyag vackot,azzal szorosabbra tudod tömni a dohányt),majd az elej van egy kis kiálló lukas pöcök,arra ráhúzod a hüvelyt,én szénszűrőset ajánlok(Primus Multifilter),majd lezárod a gép tetejét,és meghúzod! :)

Ha kilóg a dohány,vagy kevés van a szűrőnél,akkor szűrővel lefelé ütögesd a cigid pl. az asztalhoz,hogy a dohány lejjebb csússzon.

Ha túl keményre tömöd akkor nehezebb szívni,illetve gyengébb,ha lazábbra,akkor erősebb egy picit,de az erősség leginkább a dohányon múlik.

Nos egy 30g-os kék Golden Gate dohány 400-450-b kerül(de már rég volt mikor azt vettem),egy GG-s töltőgép 500Ft durván,de ez nem biztos!

A kék GG-es hüvely,a 200db-os pedig 200Ft.

Remélem kielégítő választ tudtam adni! :)

2011. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :D

akkor holnap beszerzem a cuccokat :D

2011. aug. 2. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

Egyébként én a Golden Gate-s töltőt nem ajánlom,és sosem tudtam vele jól tömni.

De olvastam,hogy mások sem.

Én a Primus-t ajánlanám.

Az állítólag jó! :)

2011. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!