Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az igazság füvezésről?

Mi az igazság füvezésről?

Figyelt kérdés
Miért mondja azt mindenki,hogy a fűtől nem lehet meghalni? Jó, igaz azt én is tudom maga a fű nem okoz halált,de szívrohamot,vagy agyvérzést okozhat a vérnyomás és a pulzus miatt nem? Én már voltam úgy rosszul hogy esküszöm azt hittem meghalok annyi bajom volt.Mi az igazság?
2011. szept. 18. 17:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*szívrohamot,vagy agyvérzést okozhat a vérnyomás és a pulzus miatt, és attól viszont meg lehet halni. Vagy csak ájulás lehetséges max. vagy bealvás? Én akkor aludni sem merek, meg olyan érzésem van mintha nem venném rendesen a levegőt, beparázok hogy nem ver a szívem :S
2011. szept. 18. 17:18
 2/16 anonim ***** válasza:
én is voltam roszzul fütol kb annyira hogy hazamentem és annyira bevoltam shokalva hogy kihívattam mentoket azok meg bevittek..de ez mind csak azért volt mert megijettem az igazság az hogy valakinek iszonyatosan jo valakinek nagyon roszz embertol fugg amugymeg hoszzutávon elbambít mert van pár ismerosom tudom mit beszélek és aki mást mond az hazudik
2011. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenkire másképp hat, mennyiségtől, minőségtől is függ. Okozhat szívrohamot, és más nagyobb betegséget is..de ez egyénfüggő is.
2011. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Így van..sokan nagyon ártalmatlannak hiszik. Már én is gondolkodtam múltkor hogy kihívjam-e a mentőket :D

Jó..igaz olyankor para is rátesz és nem tudom hogy mit miért érzékelek úgy..A valóság-e vagy a félelem a fűtől..Rejtély :D

2011. szept. 18. 17:28
 5/16 anonim ***** válasza:
jaja elég para ha beshokalsz
2011. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:DD
2011. szept. 18. 18:35
 7/16 anonim válasza:
énvelem már nemtom mivan négy hete szivtam herbált és azóta folyamatosan roszul érzem magam az agyamban folyamatosan nyom a fejem de nem tom miért van már így négy hete mitha még mindig bennem lene lehet hogy károsította az agyam vagy mi leheeeet???
2011. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
go doki és vald be mitcsináltál lehet h komoly a dolog
2011. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Állítlag a zen (Herbál) vagy 2x olyan káros mint a fű :s

Utoljára én is azt szívtam,és másnap nem fitt voltam tőle mint a fűtől hanem levert,rosszkedvű :s Nagyon beütött rosszul is lettem tőle.Belilult a szám,remegtem tök kevéstől.Azt hittem meghalok :DDDD 1 időre elég is volt nekem :D

2011. szept. 19. 18:38
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Hello!

Most csak a rendes Zöldről...

1. Gyorsabban fog verni tőle a szíved... Ha egész nap chipszet zabálsz, és a gép előtt ülsz, vagy valami baja van a szívednek, akkor nem érdemes kockáztatni...

Viszont egy egészséges ember, akinek rendben van a szíve, nyugodtan szívhat...

Ha nincs rendben a szíved, az nem a Fű hibája...

2. Parázni nem szabad... Különösebb bajod nem lesz tőle, csak rossz élmény lesz... Ne azon gondolkodj, hogy mikor halsz meg, hanem egyszerűen csak élvezd...

Ez sem a Fű hibája...


1. Válaszoló...

Hogy a f@szba van bátorságod azt állítani, hogy aki nem a te véleményeden van, az hazudik???

Nekem is van pár ismerősöm, és ez is emberfüggő...

Aki hülyegyerek, és lesz@r mindent, az a Fű után is hülye marad...

Viszont akinek van érdeklődési köre, annak megmarad, és nem lesz Fű mániás zombi, aki folyton kattog...

Utálom ezt az elméletet...

Az egyetlen ismerősöm, akivel normálisan le lehet ülni és beszélgetni (vallás, tudomány, politika, élet, nők, stb...), az az egyik legnagyobb füves a környéken...


Végül egy kicsit a szintetikus zöldről...

(Ebben a témában nem vagyok nagyon jártas, szóval csak azt írom amit legtöbbször hallok...)

Mi értelme van szívni, azon kívül, hogy legális?

Ha legalizálnák a Heroint, akkor azt is használnátok?

Szinte minden Zöldhöz kapcsolódó kérdésben lehet olvasni, hogy valaki egy hete szívott és még mindig sz@rul van...

Szinte ugyan ez megy a discoban... Ott is betiltják az eddig jól bevált tablettát, és másnap küldik piacra az új, ismeretlen szert, amiről senki se tud semmit... A vevő meg kérdés nélkül megveszi és máris küldi... Aztán hiába találják meg a holttestét az árokban, mert így is van vevő az új anyagra...

Ilyen világban meg hiába vannak rendes Dealerek, akik minőségi Füvet adnak (White Widow, Skunk, Haze, Doctor, stb...), mert jobban veszik a legális, ismeretlen cuccot...


Most látom, kicsit eltértem a témától, de remélem nem baj...

2011. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!