Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki tapasztalt már ilyet?

Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
SEGÍTSETEK LÉGYSZI . herbál cigit szivtam 4 hete akkor be is hánytam ez 3ik alkalom volt hogy füveztem nem tom milyen fajta volt és azóta nagyon roszul érzem a fejembe magam mitha még mindig bennem lenne be vagyok tompulva folyamatosan nyomást érzek a fejembe nem tom mi lehet ennek az oka kb 0,25g szivtunk négyen . nagyon fura ááá else lehet mondani légyszi irjatok !! már orvoshoz is mentem holnap pszihijátria nagyon kivagyok készülve:"(
2011. szept. 19. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

orvoshoz minek? nem kéne füvezni és akkor nem lenne ilyen bajod..

jo lenne tudni hogy valoban fu volt e vagy valami szart belekevertek, és károsodott valamid...

2011. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy felütötték valami szarsággal. A herbált ki lehet aludni,maximum 2 napig húz be,aztán megszűnik a hatása.Próbálj aludni többet.
2011. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!