Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vágyom a cigire? Miért...

Miért vágyom a cigire? Miért van az, hogy nagyon úgy érzem, hogy már annyira szeretnék elszívni egy szál cigit, és szinte kívánom pedig még soha nem cigiztem, csak passzívan.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele, talán a kíváncsiság miatt, hogy nem tudjuk, hogy milyen.
2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges... bár velem eddig nem volt ilyen, mindig úgy gondoltam, hogy soha nem akarok cigizni mert káros, meg minden. De kb. 1 hete, már megváltozott ez, úgy vágyom a cigire, mintha már függő lennék... :/
2011. okt. 6. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem amikor bánatom van, akkor van úgy, hogy de elszívnék egyet :D Pedig sose dohányoztam :D
2011. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem a cigire vágysz! hanem valamire, amit a cigivel kapcsolsz össze tudat alatt.
2011. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ez lehetséges...

De mi lehet az a tudatalatti dolog??

2011. okt. 7. 13:41
 6/12 anonim válasza:
100%

Én múlt szombaton szívtam el az első szálat( 15 évesen)!

Azóta napi 1-3 szállal bőven beérem, de van mikor nem is gyújtok rá, és én is azért próbáltam, amit te is írtál. Nagyon sokan mondják, hogy oké hogy kipróbálom,, de ne szokjak rá, én meg azt hiszem hogy váá de jó, egy új dolog amit végre kipróbálhattam és már a 2. dobozon gondolkozom h milyen legyen! Amúgy én sem szeretnék rászokni, csak jó érzés elszívni 1 nap 1-3 szálat!

2011. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem a cigi hulyeség mert csak a fustot szivod magadba es kifulyod akkor inkabb erdekesebb,joizubb es nem is annyira káros a vizipipa....nekem tobbet er mint akarmennyi doboz cigi..:)
2011. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű kíváncsiság az oka. Élvezd a cigit az egyik legősibb emberi szokás és akkor nincs gond. Azoknál van gond, akik eleve bűntudattal szívják és pontosan emiatt válthat ki náluk egy betegséget.
2011. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vizipipa se rossz, de nem egyenlő a cigivel.Pár doboz után nem érzed hogy büdös, ez egy hülyeség.Egy dohányos nem érzi hogy büdös a cigi és magán se érzi meg.És amúgy a nikotin miatt jó a cigi, ezért alakít ki függőséget.Jó a feelingje szerintem.(a nikotin nem méreg, a kátrány miatt káros a cigi)
2011. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Orsi26Varga válasza:
Próbálkozz vmi mással,csinálj vmit,ami elviszi a gondolataidat a cigiről.Amikor először kipróbáltad,tetszett?Mert azért ez fura,az olyat megérdem,aki évek óta dohányzik,de aki sosem cigizett,és mégis kivánja,csöppet fura.Én sosem cigiztem,nem is akarok,és nem is fogok(12 éves vagyok,úgyhogy)-de próbálj lemondani róla,mondd azt magadban,h nincs rá szükséged,vagy egyszerűen ne vegyél tudomást róla,foglald el vmi mással magad.
2011. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!