Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzók miért "szarnak" a...

A dohányzók miért "szarnak" a nemdohányzókra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mire gondolsz. Én dohányzom, de:

-Soha nem gyújtok rá pl.: buszmegállóban, kórházban, óvodák és iskolák környékén (kivéve az egyetem, de ott is kijelölt helyen).

-Nem dohányzom a lakásban.

-Munkahelyen is csak kijelölt dohányzó helyen gyújtok rá a SZABADBAN. Ha a nem dohányzó kollegina csatlakozik a társasághoz, még arra is figyelek, nehogy rá menjen a füst.

-Lakásban egyáltalán nem dohányzom.

-Utcán sem gyújtok rá, autóból sem dobok el csikket, és gyerekek közelében sem vagyok hajlandó rágyújtani.

Ha nem dohányzó társaságban vagyok, inkább nem cigarettázok, mintsem másokat zavarjak.

Lehet ezt kultúráltan is ám, nem kell általánosítani!

23L

2011. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy örök ellentét lesz, én is megfulladok a buszmegállóban, a kórház kijáratánál, a lakásban is mert az alattunk lakók kint cigiznek ami feljön és a nyitott ablakon szagolhatom, szóval rohadtul gyűlölöm az ilyet, aki le se sz.arja a másik embert.
2011. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

A nem dohányzók miért fikázzák a dohányzókat?

Miért nem háborogtok a benzingőz,gázolaj szag, a gyárak füstje,a levegőszennyezés miatt? Az sokkal károsabb az egészségre,mint a dohányfüst. Csak azt nem reklámozzák.

A szomszédomnak éppúgy emberi joga dohányozni,mint nekem nem dohányozni.

2011. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában az emberek egy részére jellemző, hogy szarnak a másikra. Csak a dohányzást jobban észreveszed, mint pl. azt, hogy a fiatalok 90%ának eszébe sem jut átadni a helyét egy idős embernek a buszon.

Egyébként becsülöm az első válaszolót, sajnos kevés ilyen dohányossal találkozom. Engem sem zavarna, ha kulturáltan csinálnák.


De az, hogy az autók füstje meg stb is ugyanolyan káros...hát lehet, csak mondjuk azt jobban el tudom fogadni, hogy vkinek szüksége van autóra, pl. ahhoz, hogy munkába járjon.

2011. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most például az étkezésre gondoltam. Anyámékról van szó, akik még le sem nyelik az utólsó falatot de már füstöl az a büdös szar. Nem foglalkoznak vele, hogy valaki még eszik és nem bírja azt a bűzt. Egyszer evés közben a földhöz vágom a kaját tányérostól, hogy lássák mennyire leszarnak.
2011. okt. 10. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Ez nem nem dohányzó és dohányzó kérdés hanem egy marhaság. Az egyik ember illedelmes, toleráns a másik meg okoskodó, mindenen kiadó fajta. A lényeg, hogy van, aki betartja az illemet és van aki nem.
2011. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember válogatja, nem dohányzástól függ de azért kajálás közben rá gyújtani elég nagy parasztság.
2011. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!