Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el az apámnak...

Hogyan mondjam el az apámnak hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Már kb. fél éve.. de szerintem már tudja, legalábbis gyanítja.
2011. nov. 2. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod elmondani???
2011. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Ha 18 elmúltál akkor csak lazán, ha nem akkor is, de ugye mégsem kellene cigizni. Én is gondolkodom a leszokáson, ha minden igaz hamarosan felemelik az árát.
2011. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért mert nem szeretek titkolózni. Amúgy apám sem egy kőkemény szülő. És 14/F vagyok
2011. nov. 2. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Fater b@szki, néha el-el pippantok egy staubot a srácokkal. Nyugi nem a vicces fajtából,azt majd jövőre."
2011. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó teljesen jól mondja. Nem jó hogy ennyi idősen bagózol, de az őszinteség mindennél jobb. Minden tiszteletem a tied.
2011. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha le szoksz nem kell elmondanod!

De szerintem nyugodtan elmondhatod, de mindenképp szokj le.

2011. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a gyerekem azt mondaná hogy cigizik, azt mondanám neki, hogy majd akkor cigizhet előttem, ha megkeresi a rávalot!
2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!